Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania221

już nie umiem dalej żyć

Polecane posty

Gość Ania221

jak ktoś ma żyć kiedy jest strasznie brzydki? Co gorsze rodzice nie widzą problemu i twierdzą ,że jestem ladna bo ich znajomi im tak mówią (żeby im się podlizać). chcą mnie tylko faceci który są tzn ,,odrzutkami\". Nie znajdę miłości po co mam żyć? Jak faceci mówią mi komplementy to pewnie albo ze mnie żartują, albo mają w tym jakiś interes..Coraz częściej myślę nad samobójstwem...Boję się że w końcu się na nie odważę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania221
jak mam się nie oglądać skoro czuje się samotna? Nie chce żyć sama przez całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl zanim cos napiszesz
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
az taka brzydka jestes? pewnie przesadzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania221
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak
a myslisz ze jestes jedyna brzydka osoba na swiecie? sprobuj cos ze soba zrobic,ni nie poradzisz na to jaka masz twarz ,ale jak op siebie zadbasz to na pewno bedziesz lepeij wygladac. zreestza poogladaj sobie zdejia gwaizd bez makijazu - na bank lepeij sie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak faceci mówią mi komplementy to pewnie albo ze mnie żartują, albo mają w tym jakiś interes.>>>>skad wiesz ze akurat to nimi kieruje ? twoj problem to brak wiary w siebie i w innych DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.>>>chyba ty tego testu nie przeszles(as) nawet w minimalnym stopniu....inteligentny wiedzialby ze jak go nie chca to sie nie wpieprza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania221
a najgorsze ,że to nie jest wina zaniedbania bo dbam bardzo o siebie nie jem dużo jestem szczupła itd więc więcej nie da się zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
pokaz zdjecie, moze my ocenimy, czy faktycznie jestes taka brzydka, bo wiekszosc ma sklonnosc do przesadzania i to, ze jestes samotna wcale nie musi wynikac z twojej niby brzydoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania221
wiem bo np biora nr a potem nie chcą się spotkać. Więc biorą go dla żartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
wielu, wielu facetow ma tak, ze bierze numer i nie odzywa sie:D ja to przechodzilam, moje kolezanki, to wcale nie znaczy, ze jestes brzydka, przestan marudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania221
to po co go biorą? chyba dla żartu tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl zanim cos napiszesz
ja jestem starsza i czuje sie i mam tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
tego sie chyba nigdy nie dowiemy, moze nie maja pozniej odwagi zadzwonic? mowie ci, mam mase ladnych kolezanek i one wlasnie byly nieraz w takiej sytuacji, takze nie przejmuj sie:) powiedz lepiej, co Ci sie w sobie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×