Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paola_18p

Do Facetów...spostrzezenie

Polecane posty

Mam pytanie do płci męskiej bo kto inny jak oni mogą wiedzieć jak dlugo trzeba czasu zeby zrozumieć swój błąd Załóżmy że byliscie w 4 i wiecej letnim związku. Związek był jak kazdy inny raz lepiej raz gorzej ale tych szczesliwych dni było więcej. I nagle zostawiacie dziewczyne która wszystko przez całe życie robiła z myśla o was bo nagle spodobała wam sie inna. Po jakim czasie zaczynacie żałować...rozmyślać o tej byłej która przecierz była taka przez was kochana i tyle dla was robiła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z perspektywy kobiety- w moim przypadku minęło 4 mc-ce. Jakoś jeszcze nie zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z mojego doswiadczenia zazwycz
aj jak sie nowa znudzi szukaja kolejnej nie wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffff
nie bedzie rozmyślał. Chyba ze mu dawałas bez problemów. Jesli tak to to moze stanowic problem, ze teraz to sie musi nakombinowac zeby sobie poruchac, a z toba miał na kiwniecie palca. Znudzil sie tym i zmianil sobie model na taki, ktory musi zdobyc. Motywacje mial chlopak. Rozmyslał nie bedzie. Bo nie dojrzal do bycia w stalym zwiazku. Jedyna rada dla ciebie to puscic sie w aucie z jakims kolesiem w lesie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalizatoras
jestes bardzo ale bardzo szposzczegawsza prawie tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pytam ogólnie. przecież nie wszyscy sa tacy...niektórzy żałują i nie mówie tu o powrotach tylko o samej myśli że żałuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszym poważnym niepowodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
a czemu albo poco Ci taka wiedza -czemu szukasz odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegladam stare tematy
moj byly w sumie odezwal sie po jakichs 9miesiacach od zerwania,dowiedzial sie ze jestem zagranica i nie jestem zainteresowania zadna znajomoscia z nim.po tym jego przypomnieniu wyrzucilam polska karte i gowno juz mnie obchodzi czy cos pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie ja nie wiem. czasem jest tez tak ze oni tesknią ale sie nie przyznają...czemu tak utrudniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziesz czekac
i pozwolisz mu wrocic, to spodziewaj sie tego samego w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operatora potwora
Bezedury ukradły mi nika, oddawaaj Bezedury, to znaczy NIEBEzedury, oDDAWAJ draniu, bo zanim sie zreflektujesz bedziesz zalowal, a wtedy bedzie z apozno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHY...
jak chłopak cię zostawił, to uwierz mi że już nie rozmyśla o tobie. teraz w jego głowie siedzi ta z która jest, widocznie znalazł sobie lepszą. I nie łódź się że będzie żałował, żałować by mógł gdyby potajemnie się kochał w tej swojej a był nadal z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHY...
spodobała mu się bardziej niż ty, wiec odszedł, gdyby cię kochał to nawet gdyby mu wskakiwała do łóżka, powiedział by jej swoje . Widocznie już wcześniej musiał ją poznać , jeszcze jak byliście ze sobą, i zakochać, inaczej by cie nie zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnasdwfewf
nowa niekoniecznie musi byc \'lepsza\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHY...
gdyby nie była lepsza to by ją nie wybrał, to chyba jasne że człowiek dąży zawsze we wszystkim do lepszego, nigdy nie wybierze świadomie czegoś co jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz raczej jesli zostawil cie dla innej to nie bedzie zalowal chyba ze im ukladac sie nie bedzie. co innego gdybyscie sien rozstali przez klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie moja opinia..tylko znajomycj jego rodziców - ona jest gorsza sami powiedzcie co myslec o dziewczynie która oddaje prace z polskiego kontrolna z przekleństwami pozatym wszyscy ale to wszysscy mówią ze jest brzydsza...i niestety ale puszczalska...moze to z jego strony chwilowe zauroczenie i gdy zobaczy ze ona nie jest w stanie dac mu tego co ja to zmadrzeje ?? jego rodzice niechca jej nawet widziec.. niewiem sama co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ency
ze macie po 18 lat i robisz sceny dziewczyno z jakimis chlopcami, ze zanim dorosniecie to minie narpawde duzo czasu i do tego czasu jeszcze wiele innych glupot was spotka. CO jest nam tylko na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko znajomycj jego rodziców " tylko co go obchodzi opinia znajomych rodziców? to oni z nią będą? widać, że masz 18 (???) lat. Znajdziesz sobie innego. Związki z tego okresu i to takie długie prawie zawsze sie rozpadająbo człowiek się zmienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ency ja szukam porady,czyjejsc żetelnej opinii a nie głupich komentarzy od rzekomo doswiadczonych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znajomi jego rodziców tylko nasi znajomi, jego i zdanie jego rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ency
ale to jest rzetelna porada kotku. Odprawiasz jakies madrygały a to nic poważnego nie jest, jeżeli chcesz wiedzieć a ten dieciak 18letni wie w ogóle jak wyrrazić to co czuje to zapytaj się co w niej widzi. A to że jesteś zeźlona, wybacz póki co to możesz sobie kupić psa i go przywiązać na łąńcuch, ale to wcale nie znaczy że będzie się ciebie słuchać. No mówią rzetelnie i do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz problem jest w tym ze on nie potrafi powiedziec....i sie mu nie dziwie jak inni. Zapytalam go o to stojac miedzy nim a nia i nie umial powiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce dzieci i juz
Jakby mnie gosciu zostawil i poszedl do innej to bym go nie chciala wiecej widziec i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce dzieci i juz
[zgłoś do usunięcia] Bezedury Jakoś nigdy nie tęskniłem za byłymi. Dla mnie koniec to koniec Dla mnie tak samo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest z nim od 14 czy 13
roku życia i dlatego tak się przywiązała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×