Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak mi sil brak wszystkiego

jestem zdruzgotana....................

Polecane posty

Gość brak mi sil brak wszystkiego

mam prawie 21 lat, nigdy nie mialam chlopaka.. ;/ chce mi sie seksu, przytulania, calowania, czulych slow i wsparcia.. a tego nie mam. jestem dziewica, z wlasnego wyboru, bo nie wyobrazalam sobie tego zrobic z kims, od kogo poczucia bezpieczenstwa nie moglam otrzymac (bo np. nie wiedzialam czy po wspolnie spedzonej nocy nie bedzie mnie traktowal jak jakas dziwke albo czy po prostu mnie nie oleje sikiem prostym;() nie mam sily juz i nie wiem co ze mna nie tak i czemu mam taki niefart;/ kolezanki tez juz mi mowia, zep owinnam sobie kogos znalezc, ale gdyby to bylo takie proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszego chlopaka mialam zaraz przed 21 urodzinami, wczesniej tez nawet sie nie calowalam. Wszystko jeszcze przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
najgorsze jest to, ze na krotko mialam niemalze to wszystko - zainteresowanie, przytulanie itp;( ale to sie skonczylo a ja dalej o tym nie moge zapomniec, wlasnie dlatego, ze bylo mi tak wtedy cholernie dobrze;( moje 21. urodziny juz niebawem a ja mam przeczucie, ze jeszcze sobie poczekam... a to tak cholernie boli i dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciesz się drobiazgami, tym, że świeci słońce, że kupiłaś fajne czasopismo, że kumpela się do Ciebie uśmiechnęła, że masz cieplutką kołderkę i że świat jest fajny.... Gdy staniesz się radosna i szczęśliwa to ludzie (a więc i faceci) sami będą szukać Twojego towarzystwa i lgnąć do Ciebie. Każdy będzie chciał \"pogrzać się\" troszkę Twoim wewnętrznym szczęściem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
ale skad brac to szczescie, kiedy sie czuje tak fatalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
nieraz mi sie udaje cieszyc drobiazgami nie jestem typem ponuraka, smutasa, ale nieraz juz lapa mnie takie doly..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam bardzo podobnie..też bardzo długo nie miałam nikogo..1 całowanie po 20-stce..nie raz płakałam że wszystkie koleżanki na spotkaniach z chłopakami a ja sama. Cóż mogę poradzić..ciesz się wolnością, tym co masz, bo potem może być różnie i czasem za tą wolnością i beztroską można zatęsknić.. Jesteś bardzo młodziutka i powiem jak stara ciotka ale całe życie przed Tobą..a chłopów-tego kwiatu pół światu więc się nie martw.. Lepiej poczekać nawet dłużej na kogoś z kim można bedzie się związać na poważnie niż zadowalać się byle czym, aby tylko nie być samemu, a potem nierzadko cierpieć bo Cię zostawi, zdradzi, czy jeszcze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyno, szczęście jest w Tobie. Nie uzależniaj swojego szczęścia od posiadania chłopaka, czy przytulania. Żyjesz, masz oczy, słyszysz, możesz chodzić, a nawet biegać, masz rozum i potrafisz śmiać się z dowcipów, nikt nie wytyka Cię palcem z żadnego powodu. Czy to nie powód do szczęścia? Przecież nawet ludzie, którzy nie mają którejś z tych rzeczy potrafią być szczęśliwi. A zobacz jakie fajne słoneczko za oknem. Aż chce się żyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
dzieki, jestescie cudowne, postaram sie myslec tak jak piszecie.. naprawde az mi sie lezka zakrecila:P :) 🌻 dla Was za tak fajny odzew:( naprawde juz mnie lapia porzadne doly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_fasolka..
rozumiem co czujesz.. chociaz mam troche inna sytuacje.. ale tez brakuje mi przytulenia, pocalunkow... i tez mam wrazenie ze chyba nigdy sobie nikogo nie znajde.. tzn mialam juz chlopaka, ale to byly dawne dzieje.. teraz jestem zakochana w kims, kto moje zainteresowanie odwzajemnia, ale nie moge byc z tym kims.. ten ktos mnie nie moze przytulic, pocalowac.... ale wiesz, jestesmy mlode (mam tyle samo lat co ty) i na pewno szczescie sie do nas usmiechnie. zgadzam sie z wypowiedziami wyzej-trzeba byc radosnym, usmiechnietym-wtedy naprawde mozna spotkac kogos fajnego. nie raz juz tego doswiadczylam tyle ze nie moglam sie nigdy zakochac bo w moim sercu byl ktos inny..... i ciagla samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawiaoktawiana
moja droga! posiadanie faceta to nie tylko miłe słówka itp. lecz także problemy dnia codziennego, teraz fantazjujesz, zobaczysz gdy go znajdziesz szybko zejdziesz z obłoków na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
ale ja sobie z tego doskonale zdaje sprawe.. nie postrzegam zwiazku jako nieustannego patrzenia sobie w oczy... ktos kiedys powiedzial ze milosc to nie to zeby sobie patrzec w oczy tylko patrzec w tym samym kierunku.. mam 21 lat wiem juz troche czym jest zycie.. nawet jesli moj 1. post zabrzmial jak post niedojrzalej nastolatki to tak nie jest do konca.. niemniej brakuje mi bliskosci, ciepla drugiej osoby. kochanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka1234
A ja mam juz 21 lat skonczone i tez jestem ciagle sama... od zawzze sama... dla mnie to juz przetsaje byc normalne heh... zeby w wieku 21 lat nie miec zadnego doswiadczenia w tych sprawach.... (no oprocz kilku spotkan, z ktorych nic nie wyszlo). A tesknota za miłościa, bliskoscia i czuloscia jest tak wielka ze czasem mysle ze nie zniose tego i chcialabym zamienic swoje serce w kamien, zeby do niczego juz nie tesknilo!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
ja mam niewielkie bardzo doswiadczenie.. i to jest chyba jeszcze gorsze, bo juz bym chyba wolala nie wiedziec jak to jest byc w ramionach faceta, do ktorego sie wieel czuje, niz to wiedziec.. :( pseudonimko, tez bardzo tesknie za tym wszystkim:( i tez mam wrazenie, ze jestem jakas kosmitka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka1234
wiesz... chyba nie potrafie ocenic co jest gorsze... czy tesknic do nieznanego, czy do tego czego sie juz troche zakosztowalo... tak mi sie marzy przytulic do mojego mezczyzny, spojrzec mu w oczy,... pocalowac... a to uczucie, ze jest sie kochanym, swiadomosc, ze ktos o mnie mysli i za mna teskni, poczucie bezpieczenstwa... to musi byc wspaniale... poza tym fajnie byloby w koncu dowiedziec sie jak to jest kochac... czasem wydaje mi sie, ze tego nie potrafie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyno ja mam faceta a mimo tego nei mam seksu przytulania czy wsparcia sadzisz ze facet to gwarantuje bo ja akurat nie wiem po jakiego huja ja z moim aktualnie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka1234
a dlaczego? on zawsze taki byl? rozmawial;iscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem co
ja pierdole ta kafeteria to wylegarnia kurew dziwek i skurwysynow... Nie wstyd Ci że piszesz na forum takich rzeczy? Moze poprostu nie znalazlas jeszcze nikogo wartego siebie i zaufania... a Poza tym jak ci sie chce pieprzyc to pobiegaj sobie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka1234
ciezka sprawa.... ale na dluzsza mete to przeciez nie dasz tak rady heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka1234
ciekawa jestem co - ale do kogo to pytanie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki. Aleeee ooo coooo chodziiiii? W czym masz problem? Z jakiego powodu żaden facet nie zawrócił ci w głowie. Jakieś konkrety by sie przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
jak to.. nie zawrocil.. chyba nie czytales/czytalas ze zrozumieniem moich postow.. a za dziwke sie nie uwazam, wypraszam sobie, ludzie nie takie rzeczy pisza i nikt sie temu nie dziwi, dlaczego mialam nie napisac o tym. nie wstyd mi. niby czemu. to ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurwysynnnnn
wypraszam sobie ja sie tu nie wyleglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
hihi ja tez nie:) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ L.Śląsk
ANDRZEJ L.Śląsk Wolny,po 50tce,samotny,z własnym M,niezależny,wesoły i doświadczony pozna Panią z okolicy Gliwic,Zabrza,Rybnika. Stan cywilny bez znaczenia,dzieci nie są przeszkodą w kontynuowaniu znajomosci. Wygląd nie ma znaczenia-wnętrze jest najważniejsze. Nr.507 500 390-czekam na smsy,odpowiem napewno. Proszę o poważne odpowiedzi,pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnm
podaj gg to poklikamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak mi sil brak wszystkiego
internetowe znajomosci nie zdaja egzaminu w moim przypadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaaa
andrzej - wynos sie stad padalcu jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szukaj sobie kobiety w swoim wieku zboczencu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×