Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sie wydało

Własnie odkryłam prawde o moim

Polecane posty

Gość sie wydało
własnie o to mi chodzi..juz nie o sam sex ale o szacunek dla mnie:-( dam mu popalic chociaz wiem ze to bardzo przezyje..ale nie dam sie zeszmacic takiemu gnojowi..pozdrawiam kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
Jak na swoim profilu umieszcze jego fotki to chyba nie bedzie przestepstwa;-) zreszta niech nasi znajomi wiedza z kim byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerosc
Kopnij go w du pe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
masz racje Wredna!! fajna babeczka z Ciebie:-) dziekuje raz jeszce za rady i napisze jutro w nocy co zadziałalam:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju nie dawaj tych fotek na nk. bo jak cie poda do sądu to sie nie pozbierasz! lepiej naciagnij go na zwierzenia (może lubi seks z facetami) zrób prent screena i daj na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko za oko
i ja sie zgadzam!, zemsta jest slodka, sama zobaczysz że poczujesz sie lepiej ;) nie daj sie gnojkowi, takich typow trzeba tepic i upokorzyc tak, zeby popamietali do konca zycia ze klamstwo ma krotkie nogi;) trzymaj sie laska i nie rycz przy nim ani nie urzadzaj histerii co by mu satysfakcji wiekszej nie dac! I napisz jak sie sprawa potoczyla, trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
nawet nie wiecie ile mi dałyscie siły i wiary..dziekuje i jutro napisze jak poszło..miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wiesz ale
na naszej klasie fotki nago sa zabronione i natychmiast usuwane z portalu. Byc moze naweet zablokuja Ci konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no toooooooo
niech wrzuci na np. imageshack i powkleja wszedzie linki, zeby znajomi zobaczyli, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
Witam dziewczynki:-) Juz skonczyłam zwiazek z tym draniem.co najwazniejsze czuje sie w miare dobrze:-)Łobuz chcial ze mna uprawiac sex w aucie, wiec umowiłam kolezanke pod pubem..Weszli do niego, zaczął sie umizgiwac i wtedy ja sie dosiadłam;-)Nie bluzgałam go, opowiedziłam mu o swoich erotycznych fantazjach..o tym jak lubie rozgniatac takich jak on..i w sumie po kilkuminutowej wymianie zdan..zakonczyłam z klasa ten zwiazek! Jego mina bezcenna..głupie, debilne i złe spojzenie...nawet mnie nie zatrzymywal:-D Spakowałam mu juz jego rzeczy i o umowionej porze ma je zabrac..Napisal mi tylko kilka esow ale nie odpowiadam..puste, głupie , idiotyczne zapewnienia o uczuciu..haha tylko jakim?Ze to tylko takie sprawdzanie samego siebie, ze musi sie wyszalec..bezsensy totalne:-P Dziekuje raz jeszcze za pomoc i podpore w trudnej sytuacji🌻 fajnie ze znalazłam tu takie super duszyczki..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z t fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z t fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×