Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....zagubiona....

W co on gra?

Polecane posty

Gość ....zagubiona....

Facet się dziwnie zachowuje :O Ja go nie rozumiem i nie wiem w co on gra tak naprawde... Jak się spotykamy w gronie znajomych jest flirt między nami, spojrzenia, iskierki... natomiast po tych spotkaniach cisza z jego strony... aż do następnej imprezy na ktorej znowu cos miedzy nami jest Czy ktos mial podobna sytuacje? Może faceci wiedzą o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezakochana.....
traktuje Cie jak przygode i tyle...na imprezie jest milo fajnie wiec flirtuje ale nie zalezy ma na Tobie naprawde skoro potem sie nie odzywa.....lepiej skoncz z nim te flirty,bo potem i tak Cię oleje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
tylko właśnie chodzi o to, ze on mowi ze mu zalezy i to widac, tylko czemu do cholery milczy.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezakochana.....
ale dlugo sie znacie?ma twoj nr telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
długo, kilka lat... ma moj numer telefonu... ale jest tez niesmialy i strasznie malo stanowczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezakochana.....
a jak pokazuje ze mu na Tobie zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezakochana.....
"ale jest tez niesmialy i strasznie malo stanowczy" nie usprawiedliwiaj go...jak facetowi zalezy to nawet niesmialosc nie jest przeszkoda..poza tm skoro to trwa kilka lat to kochana na pewno nie traktuje Cie powaznie............... mialam podobna znajomosc.....w koncu sie okazalo ze bylam jedna z wielu;)zerwalam znajomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
jak jestesmy na spotkaniu to caly czas jest obok mnie, adoruje mnie, praktycznie rozmawia caly czas ze mna, i to jak na mnie patrzy nie pozostawia watpliwosci, ze cos do mnie czuje. Znajomi tez zauwazyli ze on jest we mnie zakochany... tylko on jest niesmialy niestety i moze stad to milczenie poza imprezami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montventoux
Ludzie w grupie inaczej się zachowują, jak zostajecie sami nikt oprócz Ciebie go nie obserwuje wiec być może jego nadpobudliwość spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
ja go nie usprawiedliwiam po prostu pisze jaki on jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka wody dla urody
a próbowałaś napisać pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezakochana.....
nie sadze.....gdyby byl w Tobie zakochany to uweirz mi odzywal by sie do Ciebie........ale rób jak chcesz....ja pisze co sama doswiadczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
no wlasnie w tym problem ze ja tez jestem niesmiala... i nie odwaze sie pierwsza do niego napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezakochana.....
eeeetam napisz cos do niego...jesli Ci sie podoba to zrob pierwszy krok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
miałam podobną sytuację..a teraz jesteśmy razem i w przyszłym roku się pobieramy:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
Agus ale Ci zazdroszcze :) a jak bylo na poczatku i zrobilas cos czy to on sie przelamal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka wody dla urody
zwykły sms w stylu: hej co słychać? to żaden wstyd, nawet jeśli on nie odpisze nie będziesz przecież skompromitowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
na imprezach było cudownie..a później cisza..nie spotykaliśmy się sam na sma chociaż bardzo tęsno było mi do takich spotkań..aż w końcu nadeszła ta decydująca imreza na której zapytał czy chcę żeby taki stan rzeczy trwał dłużej..nie tylko na imprezach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
ooo to w koncu sie przelamal :) moze moj tez sie w koncu przelamie :) przynajmniej mam taka nadzieje, bo takich facetow jak on to ze swieca szukac w dziesiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limpoppo
Obraz psychologiczny wskazuje jednoznacznie, że facet gustuje w analu. Strzeż się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
ale powiem szczerze że dziś z rozbawieniem wspominamy te imprezy:)..te koński zaloty:)..też wszyscy naokoło widzieli że coś sie kroi:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
a czy Ty probowalas sie do niego odzywac miedzy tymi imprezami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
to był kolega mojego brata..i jakoś tak głupio było mi na początku..a później to tak..pisaliśmy..w sumie to ja dałam swój nr tel..tak w formie żartu..ale skutek był taki, że na drugi dzień napisał jakieś sms'a:)..jak się gdzieś przypadkiem spotkaliśmy to tylko cześć..ale próbowal nakręcać spotkania grupowe na które i On był zapraszany:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
miało być że ja próbowałalm nakręcać imprezy na których On mial też sie pojawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
to ja tez nakrecam takie imprezy... a tym ze on tylko pisze do mnie jak musi albo ewentualnie jak ma jakies pytania odnosnie wlasnie tych imprez. nie ma jakis takich czulych smsow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
ja też podczas takiego świrowania na imprezach nie dostawałam czułych smsów..ogólnie mało pisał..wogóle po tej imprezie, gdy zapytał czy chcę zeby to się przerodziło w coś wiecej było dziwnie..nie wiedziałam jak się zachowywać, zastanawiałam się czy to nie był żart, albo że ja to źle odebrałam..przez jakiś czas jeszcze było tak jak dawniej..aż do momentu jak zaprosił mnie na "pierwsza randkę-sam na sam"..nic nadzwyczjanego..piwo w plenerze..ale byliśmy sami..i wtedy już wiedziałam że to jest TO:)..ale sie rozpisałam..:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
naprawde ciesze się a jednoczescie zazdroszczę, że Twoj chłopak się odważył w końcu na spotkanie sam na sam :) mam nadzieje, ze u mnie w koncu tez sie cos wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
napewno się wyjaśni..życzę Ci tego z całego serca..a może Ty odważysz się i zaproponujesz spotkanie sam na sam??:)..takie luźne wyjście na piwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....zagubiona....
dziękuję i mam nadzieję, że to się wszystko ułoży :) I Tobie też życzę szczęscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machinera
Moze w QUAKEa, no wlasnie, tylko ktora wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×