Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cota ewa

_czy różnicie się z narzeczonym w niektórych kwestiach dotyczących wesela?__

Polecane posty

Gość cota ewa

my niestety czasami tak:O ale najgorsze jest to, ze mamy różne wyobrażenia co do muzyki i zabaw oczepinowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam historie
my akurat mieliśmy takie samo zdanie na temat przebiegu wesela, zabaw (a raczej ich braku), muzyki itp. Jedzenie wybierałam z mamą i teściową, on tylko dał listę tego, czego ma nie być (która akurat pokrywała się z moją czarną listą). Czyli w sumie pełna zgodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzibzianka
u nas np. ja nie chce kamerzysty, on chce, ja nie chce poprawin, on chce, ja chce orginalna wodke na stolach i na wynos dla gosci, on chce na wynos przepalanke, on chce zebym miala welon :P ja chce kapelusz, on na poczatke chce mieszkac u mnie ja u niego....itd, itp. ale na szczescie zawsze idziemy na kompromis :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
"bzibzianka - on na poczatke chce mieszkac u mnie ja u niego....itd, itp. ale na szczescie zawsze idziemy na kompromis" czyli będziecie mieszkać w połowie drogi? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
My nie zgadzaliśmy sie tylko z: 1. maskotkami zamiast kwiatów - mój cały czas gadał, że jak to będzie wyglądac itp., itd. - no ale w końcu się zgodził ;) 2. poprawinami - ja uważałam, że sa nie potrzebne, ale moj B. bardzo chciał - no wiec ja się zgodziłam ;) Poza tym pełna zgodność: z Autem, DJ, Salą, Gośćmi, itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzibzianka
czarna koala nie :D wynajmujemy mieszaknie :) i jestesmy prawie na swoim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii wesela raczej sie zgadzamy choc to maly problem jak dla mnie. to tylko jedna noc. bardziej meczace jest nie do konca zgadzanie sie w kwestii remontu w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×