Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marrtuś

Dobrzy, sprawdzeni terapeuci w Polsce

Polecane posty

Witam serdecznie! Zakładam nowy i według mnie bardzo istotny temat. Wiele ludzi ma różnego typu problemy w życiu i potrzebuje pomocy psychologa czy terapeuty, tylko pytanie DO KOGO SIę ZWRóCIć? Ja np. nie znam specjalistów w tej dziedzinie, a chciałabym się zgłosić na terapię. Generalnie chodzi o skutki wychowania w tzw. toksycznej rodzinie. Niemniej jednak, nie mam pojęcia do kogo sie zgłosić... Mnie akurat interesuje specjalista z Łodzi lub okolic. Bardzo proszę osoby, które przeszły psychoterapię i mogą z czystym sumieniem polecić osoby, które im pomogły, aby tutaj właśnie podały dane tych osób - nazwiska, telefony. Proponuję, aby zgłaszały się osoby z danymi na temat naprawdę dobrych terapeutów z różnych miast na terenie całej Polski czy nawet poza nią, bo jak wiadomo tylko jeden człowiek na iluś jest godny polecenia. Pozdrawiam serdecznie i liczę na potężny odzew Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Znacie kogos godnego polecenia z Opola? Autorko bardzo fajny topik , mam nadzieje ze sie rozkręci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martucha, ja też mam taką nadzieję, myślę, że mnóstwo osób skorzystałoby z pomocy, gdyby tylko znali namiary do wypróbowanych, a tym samym potencjalnie bardziej godnych zaufania terapeutów. Przy okazji proszę o podawanie cen wizyt, adresów, skutków, wszystko, co może pomóc innym. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby też sporządzenie listy złych terapeutów, niekompetentnych, obojętnych czy tez naciągaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×