Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agawska

wielkość wanny

Polecane posty

Remontujemy łazienke i chcemy wymienić wannę. Moi chłopcy chcą taka na 1,70m (sami maja po 1,80) ale dla mnie byłaby za wielka(1,64). Jakie macie doświadczenie w tym kierunku, prosze o pdpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym w niej pływać. A ja chciałabym posiedziec i nie zjeżdżać na dno co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp...
mozesz kupic taka mate na dno i nie bedziesz zjezdzac ;) lepiej wieksza kupic, bo wiem jak wysocy mezczyzni cierpia w malych wannach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem co robić. Co prawda ich jest dwóch a ja jedna, więc jestem przegłosowana. Brodzik odpada bo teraz mam i tęsknie za kapielą w wodzie z pianką, solami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze ladne i przede
To zalezy co wolisz: czy wolisz w wannie polezec tak, zebys sie powiedzmy prawie cala zmiescila czy wolisz jakby taka siedzaca wanne? My mielismy w sumie ten sam problem, bo maz chcial wieksza, a ja mniejsza (on lubi lezec nogami wyprostowanymi, a ja nie - oboje wysocy), wiec w ramach kompromisu zdecydowalismy na wanne 90x160 i i tak wydaje sie duza, ale nie taka wielka :) W kazdym razie w sklepie nam pasowala, ale nie wiem jeszcze jak to w praktyce bedzie, bo przyjada ja dopiero za pare tygodni instalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam dylemat - zawsze trafiam na wannę 1,70, a sama mam 1,60 i w tej dyużej wannie sie podtapiam. Wynalazłam taką dmuchaną poduszkę-podpórkę pod głoę (nakłada sie na szyję, jak dla kierowców) i to utrzymuje mnie na powierzchni. W przyszłości też będę robić łazienkę i tu dylemat - bo we dwoje fajnei jest mieć większą wannę, ale znowu sama miałabym wygodniej w wannie 1,60 bez kombinowania. Sama nie wiem, ale mam jeszcze dużo czasu na zastanawianie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ulegnę moim chłopakom w sprawie wielkości wanny , a tak mi se marzyło płaiwnie się w piance z książeczką i kawką... No ale cóż będę liczyła na ich ustepstwa w innych sprawach. W koncu przed nami jeszcze emont kuchni i 2 pokoi!!! :-) A może mały szantażyk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasassdds
jak sobie włożysz mate antypoślizgową, to nie będziesz jeździc po wannie poza tym ja bardzo ubolewam, że mam niezbyt dużą wannę, bo lubię sex w wannie i duzo wygodniej byłoby, gdyby była i dłuższa, i szersza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie mata jest nieestetyczna i niegigieniczna, taka wielka gumowa wycieraczka w wannie... jakoś mi nie pasuję, wolę już ten pływaczek na szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie co do maty, jakoś jej nie widze w swojej wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ja maam wann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ja maam wannę
Długosci 110cm,i super w niej się relaksuje,dużo wody nie potrzeba a i tak kąpiel z pachnidłem zapewniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale kolana marzną.... ja to lubię we wrzątku namakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubię jak woda jest gorąca- podobno to nie zdrowo ale jak miło w takim ciepełku posiedzieć. Powiedziałam swoim panom , że zgadzam sie na taka wanne ale przy remoncie kolejnych pomieszczeń licze na ustepstwa z ich strony. Rozesmieli się. No i nie wiem co dalej, moze sobie przemyśla to. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie roześmiAli, to raczej mała szansa na ustępstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×