Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Jaką firmę farb do włosów polecacie???

Polecane posty

Gość romka3211
A tutaj https://www.gobli.pl/alfaparf-evolution-farba-do-wlosow-60ml-cala-paleta-p2833 już zaglądaliście? Alfaparf Evolution ma ogromny wybór odcieni. Kobieta zmienną i jest o czym sama doskonale wiem :) Sama lubię eksperymentować i często zmieniam kolor. Po tej farbie włosy nie są sztywne i niemiłe w dotyku, ale miękkie i miłe. Jeśli chodzi o włosy, to zawsze stawiam na jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wypróbowałam niedawno cameleo omega i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona, że za tak niewielką cenę można dostać taki dobry produkt. Najlepszy jest efekt mięciutkich włosów po farbowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1302 Może marka nie jest aż tak bardzo znana, ale za to - porządnej jakości. Największe znaczenie ma zawsze odpowiednie dopasowanie solidnych kosmetyków. Zresztą - ludzie chodzą do salonów dla jakości - tego samego kosmetyku można użyć samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja fryzjerka pracuje na farbach revlona z holgramem, nie zawierają amoniaku więc nie niszczą włosów. Kolor wygląda bardzo ładanie a włosy s a lśniące i miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość ok, ale bez przesady, że musi to iść w parze z nie wiadomo jak wysoką ceną. Ktoś już wyżej pisał o tych farbach, ja od siebie też mogę zdecydowanie polecić cameleo omega. to serum z olejków działa cuda. normalnie po farbowaniu miałam strasznie suche włosy, po tej są mięciutkie w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się oryginalne farby revlona są najlepsze dlatego tylko w salonach są dostęne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ziołowe mogą być, ale po nich trochę swedzi skora głowy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keri

Moim odkryciem ostatniego roku są farby Color&Soin, są na bazie naturalnych składników i świetne kolory do wyboru 🙂 Można dostać w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakte

Jeśli chodzi o jakość kosmetyków, to zdecydowanie ten kierunek - sprzet-fryzjerski.pl/category/profesjonalne-farby-fryzjerskie Solidne marki robią różnicę i zapewniają jakość. Najlepiej stawiać na jakie produkty, które mają w sobie to coś. Z byle jakich kosmetyków efektów nie będzie, bo niby z czego miałyby one wynikać? Nie farbujecie się codziennie, więc starannie przynajmniej dopasowujcie kosmetyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalcia

A co myślicie o syos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepted

Z naprawdę porządnych produktów to polecam - .sprzet-fryzjerski.pl/category/profesjonalne-farby-fryzjerskie A po prostu lepiej zapłacić więcej za rozwiązanie i mieć coś solidnego niż przepłacać za byle co. Kupujesz jakość, to widzisz fajny efekt i naprawdę nie ma w tym niczego zaskakującego. Działajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zalezy Wam na utrzymaniu włosów w dobrej kondycji, polecam zainwestować w farby bez zawartosci amoniaku. Jak na przykład Garnier Ollia. Farba nie śmierdzi jak wiele farb, ale pachnie co jest miłym zaskoczeniem 🙂 Krycie farby jest dobre, nie pozostawia plam na główie oraz wyglada naturalnie ( o ile oczywiśćie dobierzecie pasujący do Was odcień farby).  NIe niszczy włosów ale sprawia, ze znacznie ladniej się blyszczą.  W sklepach stacjonarnych ceny bywaja wysokie, ale warto jest polować na promocje w sklepach internetowych. Jak tutaj https://lavandin.pl/product-pol-6393-GARNIER-Olia-farba-do-wlosow-bez-amoniaku-6-3-Zlocisty-Jasny-Braz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
9 godzin temu, grzybowskamonika napisał:

Ja też próbowałam wrócić do naturalnych i nie farbowalam włosów przez 10 miesięcy odrost miałam ok 10 cm. Jednak z powrotem wróciłam do farbowania bo mój kolor(ciemny mysi blond) wydawał się taki szary, nijaki i twarz była bez wyrazu, a szkoda bo mam tak zniszczone włosy, że chciała bym zaprzestać farbowania, ale też chce się dobrze czuć wyglądając bardziej wyraziście.

Jakie macie opinie o maskach koloryzujących od Davines

Stosowała któraś? 

Zawsze szamponem koloryzyjącym farbowałam. Marion, Wenita  ( nie mylić z saszetkami) Nie rozjaśniałam tylko ton w ton ożywiałam brązem, swoje włosy też brązowe. Na rynku z szamponów została Paleta. Fryzjerzy odradzają Paletę Ale to indywidualnie każdy się przekona Mnie wypaliła najdelikatniejsze włosy przy skroni. Na szczęście odrastają. 

9 godzin temu, grzybowskamonika napisał:

Jakie macie opinie o maskach koloryzujących od Davines?

 Nie znam tego,  poczytam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×