Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matylda18

ehh

Polecane posty

Otóż.. mój problem jest związany z wizytą u ginekologa .. Jutro mam umówioną wizytę, samego badania się nie boję, raczej jego wyniku .. Okres od zawsze mam nieregularny, co pół roku, zdarzało się nawet co prawie rok.. zawsze towarzyszyły temu upławy, ostatnio jednak sluz jest brązowy i obfity, ehh.. obawiam się najgorszego :( Jesli ginekolog zapyta mnie, czy jestem dziewica ( teoretycznie jestem, bo nie wspolzyje), ale uprawiamy z chlopakiem peeting.. czyli, mowiac ogolnie, robil mi palcowke, to jak powinna brzmiec moja odpowiedź.. może to żenujące, ale liczę na szczere odp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewicą jesteś:), więc jak sie zapyta czy jesteś dziewicą odpowiedź brzmi TAK, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chłopakiem jestem juz 4 lata, wiec mysle, ze to nic zlego, ale i tak nie jestem pewna .. dzieki za odp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie masz
policystyczne jajniki:/ oczywiscie jestes dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie od niedawna mnie kluja, nigdy sie tym nie przejmowalam, a bardzo zaluje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolfmeieryewf
tym palcem co kropka byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze jakies hormony i sie ulozy.. zawsze chcialam dziecko.. myslalam juz nawet and nowotworem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winietka16
A nowotwory i choroby biora sie od brudnych paluchow twojego partnera - od PETTINGU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×