Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2-3 latki

2- 3 letnie dziewcczynki - czym sie bawia?

Polecane posty

Gość 2-3 latki

jak tak obserwuje wsrod znajomych czy nawet obcych ludzi na zdjeciach, to dziewczynki w tym wieku stroja sie, przebieraja, chodza na rozowa, maja kolczyki, bawia lalkami, ksiezniczkami, palacami itd. czy wszystkie dziewczynki w tym wieku sa takie? bo moja 2,5 latka bardzo odbiega od tego wizerunku: nie lubi lalek, ma malo rozowych ciuchow, nie lubi sie przebierac, czesanie to koszmar (o spineczkach moge zapomniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dwulatka uwielbia autka, uwielbia książeczki, sortery, puzzle, owszem ma lalki i wózki,ale obecnie jakoś mniej ją interesują, spinki we włosach toleruje:) ubierać, przebierać się lubi, ale niekoniecznie na różowo, najlepiej się i trak czuje w spodniach, umorusana po czubek nosa, szalejąc na placu zabaw, z chłopakami głównie :) dzieci są różne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatki adki
Moja lubi książki, piłki, pistolety. Lalki i misie odpadają. Przy ubieraniu nie wybrzydza jak ubiorę to tak chodzi. Często na różowo. Włoski krótkie zero spinek, opasek. Biega ,jeździ na rowerze, raczej szybka i szalona. Kocham ja taka jaka jest i nie przeszkadza mi wcale, że ma takie "męskie" zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja chyba typowa
baba:) Stroje,najlepiej 3 razy dziennie,kosmetyki podkrada,wszystko różowe,lalki,wózki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaliczylam...
moja chrzesnica - 4 latka uwielbia książki, samochody na zdalne sterowanie, tory wyscigowe, kolejki, pociągi, itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×