Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Inteligentniejsze kobiety mają liczniejsze orgazmy.

Polecane posty

Badania przeprowadzone na ponad 2 tysiącach kobiet wykazały, że kobiety z większą inteligencją emocjonalną są bardziej zadowolone z seksu i mają liczniejsze orgazmy - donosi \"Daily Telegraph\". Inteligencja emocjonalna to zdolność do odczuwania, rozumienia i kierowania emocjami oraz uczuciami swoimi, a także innych ludzi. Uzyskane dzięki badaniom dane wskazują, że niski poziom inteligencji emocjonalnej zwiększa ryzyko zaburzeń odczuwania orgazmu, co jest jednym z najczęstszych problemów seksualnych kobiet. Aż 30% kobiet bowiem ma trudności z osiągnięciem lub w ogóle nie może osiągnąć spełnienia podczas stosunku płciowego. Jak mówi autor badania, prof. Tim Spector, wyniki pokazują, że inteligencja emocjonalna jest zaletą w wielu aspektach życia, w tym - jak widać - w sypialni. - Badanie to pomoże lepsze opracowanie terapii poprawiającej życie seksualne kobiet - dodał. Z kolei psycholog Andrea Burri dodaje, że emocjonalna inteligencja wydaje się mieć bezpośredni wpływ na funkcjonowanie seksualne kobiet poprzez wpływanie na jej zdolność do komunikowania swoich seksualnych oczekiwań i pragnień partnerowi. Z wp.pl http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22239/kobieta_inteligencja_jup.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej inteligentne doprowadzane są do szału. Te co potrafią to nazwać nazywaja to orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie skojarzyło
taaaa i co jeszcze ciekawego napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie skojarzyło
to moje to do florka było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z własanego doswiadczenia wiem że tak,ale ciekawe jak Ci naukowcy to zbadali,doświadczalnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfetr z Biedronki
Co się stało się, Florek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszanda, tak, doświadczalnie. Najpierw zbadali iloraz inteligencji tych kobiet, a później dali im do wypełnienia ankiety na temat ich życia erotycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ankietowo doswiadczalnie to by było jak by zmierzyli im IQ a potem kazali współżyć i liczyli orgazmy a ankiety kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są pewne granice intymości których w trakcie badań naukowych nie powinno się łamać i przeważnie się tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prawda sam się nad tym
zastanawiałem. Wiem z własnego doświadczenia,kobiety inteligentne potrafią dokładnie pokierować faceta, co i jak należy robić,jeżeli sam tego nie wie.Natomiast te mniej rozgarnięte, (niekoniecznie blondynki) jakoś nie mają odwagi, lub się wstydzą powiedzieć o tym partnerowi.No i w końcu,mało takich kobiet ma orgazm podczas stosunku,stąd bierze się późniejsze znudzenie i zniechęcenie wogóle do seksu.A przecież jest na to proste wyjaśnienie: należy o tym po prostu rozmawiać. Kobiety, między partnerami w łóżku nie powinno być tematów tabu, więcej luzu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agencie? czytałeś może o tym, że nad inteligencja emocjonalną pracują rodzice danego człowieka? Jesli rodzice nie zaopatrzą dziecka w odpowiedni pakiet emocji i uczuć oraz nie naucza jak reagować na konkretny rodzaj emocji w pierwszych latach zycia, to klops z inteligencji emocjonalnej; czyli z orgazmem (jak piszesz)też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad inteligencją emocjonalną należy pracować. Zalecam aby dużo czytać i dużo rozmawiać z innymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×