Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka prawda niestetey

Uważam, ze dziewczyna ktora współzyje ze swoim chlopakiem

Polecane posty

Gość taka prawda niestetey

bez slubu, ani nawet bez bycia narzeczoną, to zwykla puszczalska rozwiązla szmata. mozecie mnie zjesc ale tak wlasnie myslę. taka ktora nie ma szacunku ani do siebie, ani do swojego ciala, ani do tego chlopaka. zwykla szmata i bezmyslne ciele. ps: to nie prowokacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z Kazachstanu i ChRL
a jak sie nawróciła,to nadal będzie szmata czy juz nie? pytanie hipotetyczne, bo ja wcale nie uprawiam sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale polewa
a uwazaj sobie nawet ze ziemia jest plaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru tu tu tu majtki z drutu
taka prawda niestetey - chyba dawno cie nikt porzadnie nie wygrzmocił 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkopisarzznad
ja mysle ze powinna dopiero dac po rozwodzie i poziale majatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu bezmyślne ciele? :D:D:D Tak to by było jakby zaszła w niechcianą ciażę :P:P:P:D:D:D A poza tym to niech sobie każdy robi co chce :P FREEDOM Autorko nie zaglądaj innym do majtek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieska
w ktorym ty wieku zyjesz i w ogole ile masz lat !? uwazasz ze dziewczyna sypiajac z chlopakiem to szmata ? pomysl w ten sposob ze seks w zwiazku przed slubem jest bardzo wazny . sypiajac razem buduje sie wiez mozna sprawdzic swoj temperament. co bedzie jesli po slubie nie bedziesz mogla/mogl dobgrac sie z partnerem ? rozwod? czy terapie , psycholodzy i itp. czy to jest lepsze? seks jest czyms cudownym i uwazam ze jest po to aby po prostu sie kochac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech na sali 21
A ja uwielbiam się pieprzyć...kocham sex i możesz nazywać mnie szmatą, suką czy-jak-tam-chcesz....ale taka jestem i się nie zmienie...heh a ty pewnie nie masz po prostu z kim i dlatego tak piszesz bo jakbyś raz spróbowała i zobaczyła faceta podczas orgazmu kiedy jest wstanie eufori nie pier****byś takich głupot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawa
w takim razie jestem " bezmyślne ciele" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkopisarzznad
ale w kakao to mozna dawac czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawa
a myślisz ze kakao do dupy nie należy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka to dopiero siebie szanuje
bo dba o zaspakajanie swoich potrzeb:) Pokazuje, że nie trzeba się poniżać i wychodzić za pierwszego lepszego tylko dlatego by sobie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ciebie nikt nie chce
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frikadellka111
a ja się nie zgadzam z auterem. Ale kogo obchodzi moje, czy jego zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz moja prawda niestety
uważam że dziewczyna współżyjąca pod warunkiem ślubu jest kurwą sprzedającą sie za papierek, nie czerpiącą przyjemności z seksu, a jedynie traktującą go jako nagrodę dla faceta, i kupczącą własną dupą w zamian za status żony i co mi zrobisz? moje zdanie przeciwko twojemu. a teraz spierdalaj żebrać o pierścionek u swojego fagasa. i nie zapomnij dobrze wyeksponować dupy bo to twój jedyny atut i posag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> i kupczącą własną dupą w zamian za status żony Czy przed ślubem za obiad, kolacje, pierścionek, ładną sukienke, czy po slubie z obowiazku - jedno kurestwo, zawsze jest za coś ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
JEST DZIVKĄ :o :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
mysl sobie co chcesz, ale ja jestem pewna, ze gdybym nie byla z kims w zwiazku to na bank pozwalalabym sobie na przelotne bzykanko i bynajmniej nie uwazam siebie za rozwiazla, sypiam ciagle z tym samym chlopakiem i przyznam sie, ze to ma swoje zle strony, chociazby ta ciekawosc, zreszta uwazam, ze ludzie powinni zdobywac doswiadczenie w roznych aspektach zycia i bawic sie dopoki nie maja zon/ mezow i dzieci, jednak jesli ktos nie uzywa zycia moze dojsc do wniosku, ze cos przegapil, stad wlasnie biora sie zdrady, rozwody, ja nie zamierzam zdradzac mojego narzeczonego, ale czasami mam poczucie, ze powinnam sie cieszyc zyciem i poznawac rowniez seks, a nie miec jednego ktory byl "szczenieca miloscia" i zostanie mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zygmunt przecież tłumaczy że ma tylko poczucie :P nie wierze że ktoś będąc w stałym związku choćby przez chwile nie miał fantazji z kimś innym w roli głównej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
a kto powiedzial, ze chce sie kuriwc co ?? po prostu stwierdzam fakty, praktycznie kazdy, kto zaczal zwiazek jako nastolatek, ma chwile kiedy mysli, ze cos go omija, nie zdradze narzeczonego, bo uwazam to za swinstwo i tchorzostwo, ale to nie znaczy, ze czasami nie zastanawiam sie jakby moje zycie wygladalo, gdybym np w wieku 20 lat dopiero szukala chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihihoho
> nie chcialbym kobiety, ktora sobie pozwolila na przygodny seks A przeczytałeś chociaż pierwszego posta? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego zostaniesz prawiczkiem
do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×