Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka prawda niestetey

Uważam, ze dziewczyna ktora współzyje ze swoim chlopakiem

Polecane posty

autorze/autorko, czy szmata jest kobieta, ktora wspolzyje z chlopakiem BEZ SLUBU, ani bycia narzeczona PRZEZ WIELE LAT??? Wierna mu caly ten czas? bzdury piszesz. w takim razie moja kolezanka jest szmata? - w wieku 18 lat zwiazala sie z facetem, juz ponad 10 lat razem, nie maja zamiaru sie pobierac. 10 lat wierna jednemu mezczyznie, byl jej pierwszym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa w poscie o dziewczynie, nie o wiernych facetach. :-O Jak mozna byc "puszczalska szmata" bedac wciaz z tym samym mezczyzna??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam ci ja pieczeń
gorzej jak współzyje nie ze swoim chlopakiem : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kobiet zyje w wieloletnich zwiazkach bez slubu, ba! nawet nie biora slubu pod uwage! same szmaty, rzeczywiscie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Pan
Ty nie uważaj tylko zacznij myśleć bo o tobie przestaną myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się w połowie
Moim zdaniem po części to jest prawda...słuchajcie dziewczyny jeżeli pójdziecie do łożka z chłopakiem po kilku spotkaniach, on wam powie że was kocha itp, skąd pewność czy taki koleś Cię kocha naprawde czy chce tylko sexu!To jest naiwnośc moim zdaniem.Ja mam sposób na chłopaka nawet jeśli powie że mnie kocha to musi mi to udowodnić, jak kocha to poczeka jeśli nie to mnie zostawi i cała prawda wyjdzie na jaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dziewczyna sama chce
seksu? Ludzie nie każdy wierzy w miłość do grobowej deski. Ja tam wole mieć stałego partnera do seksu i nie zastanawiać sie nad takimi głupotami jak miłość bo i tak w nią nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno powem: strasznie jestes zakompleksina autorko...Ciekawe tylko ile masz lat??? bo jesli ok 60 to wiele mozna Ci wybaczyc z racji róznicy pokolen i co za tym idzie bariery nie do pokonania, ale jesli ok 30 to problem masz Ty sama ze sobą, a nie dziewczyny które sypiaja ze SWOIMI chłopakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz prawa
Prawiczku, widzisz, Twój problem polega na tym, że 99,99999999999999% kobiet na świecie ma głęboko w dupie to, czego ty chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zgadzam się w połowie
zgadzam się w połowie (honkaczek@wp.pl) Moim zdaniem po części to jest prawda...słuchajcie dziewczyny jeżeli pójdziecie do łożka z chłopakiem po kilku spotkaniach, on wam powie że was kocha itp, skąd pewność czy taki koleś Cię kocha naprawde czy chce tylko sexu!To jest naiwnośc moim zdaniem.Ja mam sposób na chłopaka nawet jeśli powie że mnie kocha to musi mi to udowodnić, jak kocha to poczeka jeśli nie to mnie zostawi i cała prawda wyjdzie na jaw Widocznie lubi z Toba przebywac, ale go nie pociagasz, dlatego moze sobie odpuscic Twoje cialo bo jest malo podniecajace :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie w połowie
nie jestem w zwiazku z zadnym chlopakiem teraz, no to powiem tak bylam z chlopakiem 2 miesiace on mi gadal ze mnie kocha i takie tam duperele....i po tych 2 miesiacach zostawil mnie heh czrgo chcial mozna sie tylko domyslic!!gdzie to jego kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×