Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja biedna

uwaga!czy ktos wie cos o czerniaku?

Polecane posty

Gość to ja biedna

bylam dzis na dermatoskopii,czyli badaniu pieprzykow,ktore-rzekomo ma wczesnie wykrywac zmiany nowotworowe..mnie ten obraz sie nie podobal bo w powiekszeniu wyszly brzegi jasniejsze ,a srodek ciemniejszy ,znamie ma ok 0,5 mm srednicy a pani doktor(????????????)powiedziala ,ze znamie mozna usunac ,ale ogolnie to uznala ,ze nie ma nic niepokajacego,stwierdzila,ze dopiero jest niepokojace gdy znamie swedzi ,krwawi lub cos sie z nim dzieje,tylko ,ze z tego co ja-laik-wiem to wtedy juz jest bardzo niedobrze...a w tym nowotworze o to chodzi zeby jak najwczesniej go wykryc,bo wtedy jest wieksza szansa na wyleczenie.Wiec pytam sie po co tutaj pani doktor?????????po co to badanie nowoczesnym sprzetem,ktory ma wykrywac wczesne stadia,kiedy dla doktor wyznacznikiem jest to,ze cos sie z pieprzykiem dzieje?? stracilam kupe kasy i nadal nie wiem czy mam czerniaka czy nie!! i nadal sie boje... pomozcie ,jesli cos o tym wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz na gg
nie mam dobrych wieści 9020928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________.....___________
idź z tym na zdrowie i uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja biedna
kurde ne wiem jakim udem znalazl sie temat na zyiu erotycznym :O no ale oz ,juz trudno ,pomozecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja biedna
moze jeszcze ktos cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pękaj. Ja na ramieniu ma znamię o średnicy 0,5 cm, w dodatku o nieregularnym kształcie ale nic złego się nie dzieje. Mam to znamie już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×