Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebo sloneczne nad nami

Dlaczego pijesz kochany...?

Polecane posty

Gość niebo sloneczne nad nami
Lily - jesli "lubi", to napisz mi - dlaczego "lubi"pic w maju i w listopadzie [JEDYNIE w tych miesiacach] w innych nie czuje tego przymusu picia, pracuje, dba o nas...etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyy nie wiem .... dziwne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
Glan - ja to rozumiem. wiem, ze on musi sam wyrazic na to zgode. szkoda, ze przerwales terapie. szkoda mi tych wszystkich ludzi [nieraz wartosciowych], ktorzy swiadomie sie zabijaja. swiadomie bo jeszcze przed siegnieciem po alkohol sa swiadomi [albo ja czegos nie rozumiem] :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
Glan - mozliwe, ze to co teraz napisze zabrzmi naiwnie, ale napisz mi : czy ta kolejna terapia to dla ciebie, czy tez dla kogos kochanego ? lily napisala wczesniej, ze ona dala swojemu partnerowi wybor - ona albo alkohol. twierdzi, ze to poskutkowalo. czy mozna zatem w imie milosci, zadac od osoby uzaleznionej takiego zachowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
Glan - dzieki za podanie swoich argumentow. zgadzam sie, ze zadanie moze wywolac sprzeciw. ciesze sie, ze robisz to dla siebie. to najwieksza satysfakcja probowac odmienic swoje zycie. zycze ci powodzenia, do "uslyszenia" moze jeszcze kiedys na tym topicku.:) na mnie tez juz czas. 🖐️ dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie moj tez
ale on ma ciagi dlugie i rzadko nie pije. co mi doradzicie bo ja nie wiem. nic nie pomaga?Joasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×