Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE

**** CO myslicie o moje figurze? *******

Polecane posty

Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8e64fa0 3bb3e362.html Jak wuyrobic sobie wcięcie w talii?? Ćwiczę regularnie - dziennie ok 100 brzuszków, przysiady, skłony, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dalia
Tak mi się wydaję, że wcięcia w talii mieć nie będziesz, bo po prostu nie masz takiej figury, ale może spróbuj z hula- hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenjaa
masz typowo męską sylwetkę, czyli bardzo wyraźny brak talii/ Taki typ sylwetki nazywa się jabłko. Nic już na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan bog
tak super cialo widac ze masz ladnie nawet wycwiczone, tylko te wciecie w talii... ono zawsze dodaje uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiiiinna
no co ty, nic nie da się zrobić, ty już masz taki układ kostny , tego sie nie da zmienić. Rzeczywiście nie masz wcięcia w talii nawet minimalnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham osy
no tak, dla mnie laska bez wąskiej talii kojarzy się z kolesiem, nie tknął bym takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj liczy się to co niewidoczne, to czego inni nie zobaczą, to sie liczy, to co sie ma w środku, i tymi wartościami kieruj się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE
No cóz, nic nie zrobię :) Bez talii tez da się zyc :):):):) A jescze pytanko: myslicie ze przyda m isię schudnąc 5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy czy sie
dobrze czujesz w swoim ciele, jesli nie chudnij 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
mam pytanie, ćwiczyłaś kiedyś na siłowni na przyrządzie na mięsnie skośne brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE
a jaaaaak- nie cwiczylam... a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanolaa
spróbuj z hula hop pół godziny dziennie, może coś ruszy, ale na pewno nie tyle ile byś chciała. ale zawsze coś :) na siłowni tez jest wlasnie odpowiednie urządzenie to tych ćwiczen skosnych brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE
a tragczna ta moja figura czy ujdzie w tlumie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
tez bym radzila hula hop, brzuszkami to mozesz co najwyzej miesnie dalej budowac [mnie sie Twoj brzuch nie podoba, to juz wole moj tluszczyk :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burnerkaa
wrrrr ---- jasssssne,twój tłuszcz ci sie podoba :-D Autorka ma fajny brzuszek,jeszcze nie idealny,ale ma miło zarysowane mięśnie,i widać że ćwiczy,a to zawsze lepsze niż TŁUSZCZ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz ile ważysz i ile masz wzrostu ? to prawda trzeba docenic za wytrwałosc i zarysowane mięśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE
172 wzrostu i 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(wsciekla bestia- z ciekawosci weszlam na profil tej dziewczyny, moim zdaniem jest straszna, nie sądzisz że jeżeli chłopakowi się taka spodobała to dobrze, że odszedł bo za wiele wart nie był? ja bym wolala wiedzieć i dziękowałabym ze dostal probę ktorej nie zdał i uchroniło mnie to przed złym związkiem na całe życie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
burnerkaa, no naprawde nie podobaja mi sie takie figury, wole moja, choc mam odrobine tluszczyku - ale kiedy sie go pozbede, bede miala taki brzuch, jak mi sie podoba. Tylko wyrazam swoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
sprobuj hula hop ja tez nie mialam wciecia, teraz troche jest, godzinka dziennie bylaby idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE
Wściekła bestia - ja tez z ciekawości weszłam na profil tej dziewczyny. i powiem tak: jesli zostawił Cię, dla dziewczyny która nie wie o jego istnieniu, to ,przepraszam ze to powiem, jest głupi. Jeśli ona nie wiem o jego istnieu to znaczy że on znał ją tyulko "z widzenia" ,więc jak mozna zostawić kochana osobę dla kogoś, kogo się nie zna?? Nie rozumiem :( Przykro mi i wspoółczuje, że tak się stało, ale może tak miało być? Lepiej teraz niż np. po slubie, a pewnie by się tak stało, jeśli dla niego najważniejszy był wygląd :(:(:(:(:(:(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Zamieszczanie linku do czyjegos profilu jest glupie, to po pierwsze. A jesli facet zostawil bestie dla dziewczyny, ktorej nie znal nawet, to znaczy, ze bestii nie kochal i nie powinien z nia byc - ocenianie po tym jego charakteru nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE
Ja nie oceniam jego charakteru, bo go nie znam. Tylko nie rozumiem takich osób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
nie oceniasz, tylko napisalas, ze jest glupi, dlatego, ze zostawil dziewczyne :P Skad wiesz, czy z powodu wygladu, moze dlatego, ze zrzedzi i jest wredna? Rozstania sie zdarzaja, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE
wwrr, no dobra, masz racje, tak napisalam ... Jakoś tak się rozpędziłam z pisaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba podobną figurę, tylko nie mam takich mięśni na brzuszku :( a chciałabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt nie masz talii
i jesteś ciosana jak z drewna no ale przynajmniej nie jesteś zbyt gruba, masz w miarę szczupłe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBGDFGFJHFUIWEHUIFHUIE
Ciosana jak z drewna???? :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×