Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaryśCESIEK

Sztuczna cipka

Polecane posty

Gość malinekuser
No właśnie mój błąd, zapomniałem zamknąć drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinekuser
I zapytał: "Czy mogę wziąć go do ręki?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebel
uwielbiam lizac jak koleś mnie posuwa w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipkacz
Ja jestem uzalezniony od walenia kapucyna, nawet sztuczną pipe bym zamęczył. Kurcze jak przestać z walenie gruchy? już mnie pałka boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafererianka monisia 21
co wy pieprzycie durne pały wezcie sie za prawdziwe waginy ja tam uwielbiam jak moj men Bolo szlifuje moją kreske swoim sękatym drągiem aż mi posoka leci po udach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak byłem nastolatkiem i chciałem sobie kupić taką sztuczną pochwę, pierw poszedłem do sex shopu ale drogie były a po za tym bałem się że mi nie sprzedadzą i będzie obciach jakiś. W końcu zrobiłem sobie takie cudo samemu, pomęczyłem chwile i olalem temat. Po paru latach zamówiłem sobie pochwę z fleshlight i powiem że leży gdzieś do teraz ale sporo przeszłą i wytrzymała wszystko, z czasem wam się znudzi plastikowa cipka ale doznania są fajne. Aż mam ochotę ją wygrzebać bo gdzieś ją schowałam, tylko co by powiedziała na to moja żona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samy myślałem ostatnio nad kupnem takiej ale podobne te np za 50zł są kiepskie,dobre są te właśnie fleshlight a znowu są trochę drogie,chętnie bym najpierw wypróbował,jak jesteś z podkarpackiego to może byś mi pożyczył na trochę a potem bym sobie najwyżej swoją kupił. Do tej pory robiłem sam z gąbki i prezerwatywy ale nie było zbyt super doznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,15 rozbij swinke skarbonke , mama ci jeszcze pare zl dozuci i kupisz sobie nieudaczniku sztuczna pochwe bo prawdziwej nie zaznasz takiego pojeba zadna nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potrzebuję rozmiar koński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sztuczną cipkę. Ciasna jak cholera, przy nawilżeniu wchodzi. Nie widzę w tym nic szczególnego. Wolę walić konia, bo jest to dla mnie przyjemniejsze, niż pakować mojego w to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za debile wypowiadaja sie o sztucznej cipce. Najpierw sprobuj frajerze a dopiero sie wypowiadja. Sztuczna cipka jest rewelacyja polecam kazdemu nawet frajerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×