Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatkkka

Poradzcie. Nie daje mi to spokoju.

Polecane posty

Gość beatkkka

Na weselu kuzyna byli rowniez moi znajomi z pracy. Ogolnie wesele było dretwe :) dlatego fajnie sie bawilismy siedzac przy stole opowiadajc kawaly i gadajc. Natomiast chodzi mi o to czy zachowanie mojej kolezanki bylo normalne, czy cos jest nie tak. Znamy sie od okolo 3 lat, z moim mezem poznala sie ejszcze pozniej . Na weselu natomiast ni stad ni zowąd K choc tanczyc !!!!! Ja z mezem w szoku. Ona panna przyszla na wesel z kolega - sąsiadem. I prosi do tanca mojego meza??? ktorego zna kilka mieseicy ??? Taka bylam wkurzona ze szok. Wstyd prosic do tanca przez kobiete faceta jeszcze zonatego !!! A przyznam ze byli inni jej znajomi i kawalerowie i nikogo nie poprosila !!!! Ok nastepnie wyszlismy sobie na podworko i zaczela sie rozmowa o zdradzie takie tam pogaduszki i ja mowie ze jakby facet mnie zdradzil to nie bede z nim. ze nawet pocalunek jest dla mnie zdrada a ona w tym momencie trach pocalowala w policzek mojego K i do mnie taki tekst "no nie przesadzaj" kurzylam sie totalnie ale kultura nie pozwalła mi kłócic sie z nia na weselu. Moj mąz byl w szoku, jednak on nalezy do ludzi kulturalnych i nie odmowil jej jak porpsila ja do tanca i tanczyli i nagle zagrali romantyczna piosenke i zostawil ja na parkiecie i przyszedl po mnie :) i ona w tedy zdala sobie sprawe ze moze ja sie obrazilam na nią??? :o ja jej mowie ze nie i dzwoni do mnie codziennie i pyta sie czy sie obrazilam na nia :o mamy zaproszenie do niej na grilla w piatek a ja nie mam zamiaru jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój facet to cipa ! Sam powinien powiedzieć tej dziewczynie aby sie odpałowała od niego. Tylko przykrość Ci robił tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie jedz
nigdzie a koleżankę na kilometr , żarty żartami ale jakieś wyczucie też trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkkka
tzn nie uwazam ze moj maz to cipa :) bo on byl w szoku sam. do mnie powiedzial ze nie chce z nia tanczyc. a ona to tak jakos sprytnie robila ze myk i juz z im tanczy :O nie wiem czy sobie cos wkrecam czy poprostu ja zjebac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkkka
nie jestesmy dziecmi mamy po 27 lat !!! ten jej sasiad (nie znalam go wczesniej) powiedzial jej ze bylo mu wstyd za nia jak ona sie zachowywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
mysle ze panan sie poniza!!!!!!! a twoj facet POWINIEN jakos zareagowac np dziewczyno co ty robisz, nie zycze sobie takiego zachowania wobec mojej osoby, daruj sobie takie zagrywki bo i tak nic z tego nie bedzie COKOLWIEK powinien powiedziec!!!!!! a jesli on nie potrafi to ty jej cos powiedz takiego zeby jej w piety poszlo ale spokojnie i kulturalnie bo ta pusta kobitka bedzie pozwalac sobie na wiecej a wtedy szkoda twoich nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
a facet jak nie chce z nia tanczyc to zawsze moze powiedziec ze ten taniec jest zarezerwowany dla ciebie i nastepny i nastepeny az ta koza przestanie!!! jak jej zwroci ON uwage na cos to jej sie zrobi glupio a jak nie to po prostu swiadczy to o niej...... na grila idzcie i dobrze sie bawcie, ubierz sie seksownie i badz pewna ze sobie jak nie on to ty poradzisz na ta pusciutka dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkkka
to sie zdarzylo dokladnie dwa razy tzn porpsila go tanca 2 razy. Moj mąz odpowedzial jej raz ze P siedzi zatancz z nim, a ona jakos tak zakrecila szybko ze trach i juz na parkiecie - to byl moment. dzwoni do mnie non stop ja udaje ze nic sie nie stalo bo nie potrafie sie klocic i nie chce zeby pomyslala ze jestem zazdrosna bo nie jestem tylko nie daje mi to spokoju. Poniewaz jak tak sobie przypomne sytuacje z innego wesela ze jak mnie koledzy prosili do tanca a moj maz siedzial i ja mu nawet nic nie powedizalam tylko poszlam tylko ze tu KObieta poprosila Faceta ??? :D Niby dogadac sie umieja jak na kilkumiesieczna znajomosc i moj maz ja widzial moze z 10 razy. Ja jestem wkurzona na nia nie na K mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zadzwon do tej dziewczyny powiedz co o tym myślisz i powiedz jej że nie chcesz w przyszłości takich sytuacji itd. Trzeba zrobić to ostro i zdecydowanie, ponieważ niektórym ludziom trzeba mówić ostro aby pojęli :/ Mam nadzieję,że Ci się uda, ponieważ faceci ... są takim wynalazkiem,że najpierw się opierają a jak dasz palec to wezmą całą rękę. Nie chcę abyś potem płakała,że facet dał się wciągnać w beznadziejną grę z tą lalunią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
lepiej nie dzwon bo ta "pusta" wyprze sie ze ci faceta nie podrywa a ty wyjdziesz na zazdrosnice......ale ewentualnie przy wszystkich mozesz pomoc swemu lubemu splawic ta dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
albo wysmiej ja i popatrz sie na nia jak na kretynke jak cos zrobi nie stosownego,pokiwaj glowa i powiedz pod nosem :jaka debilka, czy cos podobnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkkka
no wlasnie nie chce wyjsc na zazdrosnice :) dlatego oleje to narazie chcialam jakiejs porady bo myslalam ze moze to ja przesadzam, ale dzieki wam wiem ze "cos jest na rzeczy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie cierpie takich dziewczyn :O Facet ma zone, a ta larwa i tak sie z aniego bierze i robi wszytstk co tylko moze, zeby facet ja zauwazyl :O prosi do tanca, caluje w policzek i to jeszcze swinia po chamsku na twoich oczach.. a teraz bezczelnie was jeszcze na grila zaprasza. W zyciu bym nie poszla, i lepiej miej oczy szeroko otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabisaaaaaa
idz na tego grilla ubierz sie zajebiście jakoś inaczej. baw się dobrze siadaj swojemu mężowi na kolanach, całujcie się. ale uprzedz go wczesniej ze ja ta idiotka bedzie cos od niego chciała to w zadnym wypadku ma się nie zgadzać. bo pewnie szmata wymyśli K pojdziesz ze mną po mięsko na grilla? K pomożesz mi donieść krzesła? zobaczysz ze tak będzie twój mąż niech odpowiada ze w tej chwili nie może, albo niech powie coś w tym stylu np. po mięsko chodze tylko z moją ukochaną żonką albo nie moge zostawić Ani (ciebie) samej bo jeszcze mi ją tu ktoś poderwie. i to wszystko musicie mówic ze śmiechem, tak jakby nabijać sie z niej. tylko własnie o to chodzi ze twój mąż tez musi otworzyć buzie a nie stoi jak ciele. a swoją drogą nienawidze takich szmat na twoich oczach podrywa ci męża i jeszcze sie pyta czy się obraziłas. specjalnie to robi ponieważ wie ze zaprzeczysz i teraz pyśli ze znowu bedzie miała przychylną sytuacje do podrywania twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkkka
hej pogadalam o tym zmezem :) zrąbał mnie tylko ;) tzn powiedzial zebym sie nie przejmowala tą tandeciara :D brzydka jak noc :) ze w ogole go to nie obchodzi i sie brzydzi jej :) ale mnie nadal nie daje to spokoju :) tzn wiem ze ona bedzie dalej tak postepiowacccc jej przechwaly jacy to za nia nie latali ........ brrrrrr boje sie ze bede tak zesteroswana na tym grillu ze znowu dam sie jakos omamic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi taka fladra odbila faceta. zawsze byla biedna, poszkodowana i potrzebujaca pomocy. uwazaj na nia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocalunek to faktycznie za
duzo, ale taniec? daj spokoj, ja zwsze tancze z chlopakami/mezami moich kolezanek, a moj facet tanczy z moimi kolezankami i jakos nikomu to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×