Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda-Kamila

Jaki wibrator wybrać?

Polecane posty

Popisałaś się wiedzą i zajomością tematu !!! Brawo należy się Tobie DUŻY orgazm !!! Czego Tobie życzę, miłej zabawy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaaa1
Sprawdź kinky winky! mają bardzo fajną nierzucającą się w oczy stronę więc na pewno będziesz się tam czuła komfortowo - to dobre rozwiązanie jeśli ktoś boi się wejść ot tak z ulicy do sexshopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebelinka
ten ostatni jest doskonały - mam podobny i super orgazmy gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie kupna przymierz czy ci bedzie pasował.Weż o wiekszej średnicy gdyż cipka się rozciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsexgrupowy69
oj oj oj mam 38 lat dwoje dzieci ,nie chcę wam smucić i opowiadać o doznaniach typu stan nieważkości jaki przeżywają kobiety ładując w siebie 25cm śmiech mnie ogarnia i moje koleżanki ,pochwa ma 12cm unerwienie 5-6cm oczywiście każdy ma swoje upodobania i jeżeli nie cuchnie reklamą to można zabawiać się nawet 30cm .mi natomiast mąż kupował takie upominki ale się nie sprawdziły były za duże i z kiepskiej jakości silikonu ,wylądowały w koszu ,ale ten mały dreszczyk pozostał ,znowu coś przytargał i zaś lipa nie robił tego dla siebie tylko dla mnie gdyż nie ma go po 2 3 tygodnie w domu,postanowiłam sama to kupić i połaziłam po sklepach bo kota w worku nie kupuję ,były leprze i gorsze sklepy ale w kilku otrzymałam fachową poradę i postanowiłam kupić kilka rzeczy .moja opinia wg moich doznań . 1 im mniejszy tym lepszy ok max 12cm obwód 10cm .do wszelkich zabaw sprawdziły się super analnie i pochwowo .2 material z którego ma być wykonany ja uwielbiam szklane i z silikonu medycznego sa przyjemne w dotyku i bezpieczne . 3 wytwarzany hałas najlepsze doznania może skutecznie przerwać .4 wibracje im większą mamy regulację od pulsacyjnych bo typowe wrrrrrrr to będzie miło ,5 wodoszczelność .6 z przyssawką można sobie go dowolnie stosować a jak mąż ma ochotę to wkłada w zjedną z dziurek i podczas ostrej jazdy nie będziemy go szukać ,7 na baterie min mały paluszek ,8kolorystyka łatwość utrzymania higieny ,9 bezprzewodowe oj te kabelki mnie drażnią ,10 cena , ja uwielbiam osobiście różne w zależności od nastroju i sytuacji w związku z tym iż męża nie mam pod ręką to stosuję takie , malutki wygląda jak szminka stosuję go w pracy w toalecie jak mam chcicę lub latem na światłach w aucie ,drugi to małe dildo z przyssawką zabieram go na basen wkładam do c*pki idę do jacuzzi i napalam się na mojego ratownika lub w saunie ,moim ulubionym to jest jajko bezprzewodowe z pilotem polecam te lekko spłaszczone i wygięte w połowie cudo ,no mam jeszcze taki łechtaczkowo waginalny w kształcie podkowy i można go stosować podczas stosunku z mężem i nie martwić się że go wepchnie , szklane też są super ,mam też grubaska z żyłami ale słabo mnie kręci. podstawa też żel na bazie wody lub oliwka ale zupełnie przypadkowo pani w sklepie poleciła mi oliwkę ale typowo do pobudzenia ukrwienia łechtaczki jadąc samym palcem to mam takie orgazmy że wibrator się nie doczeka ,wybór jest trudy o tych z wysokich półek nie pisze bo takich nie mam ale wyglądają rewelacyjnie na sam widok robi mi się dziurka mokra, jeżeli macie u siebie fajne sklepy to tam się udajcie po dotykacie porozmawiacie i jak emocje zejdą to możecie dokonać wyboru ewentualnie ogarnie was zawrót głowy tyle tego jest ,moje koleżanki z jajkiem bezprzewodowym chodzą do kina restauracji a faceci jak widzą pilot w ręku to drżą z podniecenia,udanych zakupów i doznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeczka88
heh, ja też ostatnio szukam informacji na ten temat i im więcej czytam tym widzę jak wielkie braki mam w tym temacie. To nie prawda, że to wszystko jedno. Czytałam opinie babeczek, które nie do końca były zadowolone z wibratora i okazywało się po prostu, że zły dobrała, albo kupiła taki bo był najtańszy. Najwięcej informacji dowiedziałam się ze strony kiky winky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryska
Nie chcę sugerować konkretnego bo to sama musisz zweryfikować - ocenić jaka stymulacja cię najbardziej interesuje. Intensywność wibracji i nie tylko. Lista jest naprawdę dosyć długa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam belladot, mięciutki, miły, prawie jak żywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam taki do punktu G...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim powinnaś dobrać wibrator do swoich osobistych upodobań. Niektóre z nas najbardziej lubią stymulację łechtaczki inne przepadają za penetracją. Można także połączyć te doznania i wybrać wibrator z tzw. króliczkiem, który przy penetracji jednocześnie stymuluje łechtaczkę, a odpowiednio wyprofilowany także punkt G. Zajrzyj na www.sexwibracje.pl, tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Vibe Therapy - Serenity i bardzo ale to bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta bez wibratora to jak żołnierz bez karabinu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej najpierw się zastanowić co Ciebie podnieca, jeśli łechtaczka najbardziej to taki należy kupić, ale ja polecam do punktu g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa 86
Ja mam i polecam wibrator Vibe Therapy - Serenity zasilany 3 bateriami AA ma on trzy programy wibracji, trzy programy pulsacji i jeden program eskalacji. Dodatkowo Serenity posiada 3 programy rotacji, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Twoje intymne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana36
Mam Felixa Model: BI-014243. Bardzo polecam. Zaprzyjaźniliśmy się b. mocno od pierwszego użycia. 36-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojetnie jaki aby był czarny i masywny , taki mniej więcej jak ma przeciętny murzyn, Musi mieć minimum 25cm długości i z 16 w obwodzie. To jest ideał pindola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VariatkaVariatka
Wazon sobie wsadź. 2 razy w tygodniu jej mało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki? Najlepiej kilka. Osobiście mam dwa standardowe, jeden bullet z dodatkową nakładką, króliczka i kuleczki analne. I wciąż korci mnie na coś nowego, zapewne kolejnego króliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz oprócz seksu z wibratorem uprawiać seks z facetem to sprawić aby nie był za mocny.Gdy będzie za mocny to nie będziesz odczowala już przyjemności z seksu z facetem bo nie będzie dawał tak wielkich doznań jak wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda,ja już od kilku lat nie używam.Jak ja mogłam pchać sobie wibrator jak z facetem seks jest przyjemniejszy i więcej w nim emocji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator mnie nie przytuli i nie pocałuje. Nie ma to jak facet,wibrator to dla niedorajd które sobie nie potrafią znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z krakowa nowa huta kamila podaj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda,niektórym kobietkom odbija,po co mi wibrator gdy mam kochającego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze facet lepszy. Ale czemu nie polaczyc takiego duetu? Facet plus wibrator. Facet ma pewne ograniczenia, a napalona kobieta moze ciągle. Z pomocą przychodzi wibrator. Jak Wam wystarczy raz i jest spoko to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używając wibratora sprawisz że penis nie będzie ci dawał już żadnych doznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótki i cienki żeby nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szybką i intensywną akcję facet jest zdecydowanie lepszy - oprócz atrakcji waginalnych chodzi o całą resztę. Ale mój funduje mi czasem specjalną atrakcję. Pierwszy raz było spontan. Skończył za szybko, rozejrzał się, była w zasięgu jeszcze ciepła duża kukurydza, założył prezerwatywę i pomału mi ją wpychał. Musiałam maksymalnie się rozluźnić, bo była naprawdę duża. Stopniowo mnie rozszerzał, aż w końcu ją pochłonęłam. Wtedy jeszcze była akcja dopychania, żeby cała się schowała. W końcu zamknęłam ją zaciskając nogi. Wtedy pobawił się masując mi głęboko brzuszek wypełniony gorącą kolbą kukurydzy. Dostałam przy tym niesamowitego orgazmu z zaciśniętymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie wibratory łechtaczki takie jak euro Magic Wand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wibratory naturalne i o wyglądzie prawdziwego fiuta. Moje nazwalam Karol i Grześ. Grześ jest głównie do anala. Polecam kupić sobie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie jestem zwolenniczką różnego typu wspomagaczy erotycznych i odradzam ich stosowania gdyż częste stosowanie takich sztucznych penisów,masażerów lub innych tego typu zabawek prowadzi do zaburzeń seksualnych i niepożądanych uwarunkowań masturbacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×