Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olamanola

co kupujecie w sklepie ze zdrową żywnością?

Polecane posty

wybieram się i zastanawiam się nad listą zakupów:) 1. Jaką herbatkę wybrać, jeśli jestem na diecie dla siebie i mamy? 2. Jakieś dodatki do potraw ? 3. Przekąski ? 4. Coś poprawiającego metabolizm, sprzyjające dietom? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem kupuję
Mąkę orkiszową, kiełki, mleko sojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest w smaku własnie taka herbata np czerwona ze zdrowej zywnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem kupuję
Herbata nie jest polskim produktem, to nie ma znaczenia czy jest kupowana ze zdrowej żywności , czy z normalnych sklepów. Oryginalna jest pakowana w kosteczki, jak cukierki, może być na wagę lub w kartonikach. Smak pozostaje i tak "ziemisty "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam taką herbatkę z kosteczki czerwoną, ale ten smak... rybny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem kupuję
Ja miałam ze sklepu i z apteki, smak ten sam, dla mnie glinasta gleba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje paste do zebow i chleb, sos sojowy, paste miso i tym podobne. Reszte raczej mozna dostac w zwyklych sklepach i na bazarach po nizszej cenie. A no i jeszcze serek tofu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.generationtea.com/store/default.php?cPath=4 tu jest oryginalna odchudzajaca herbata, ktora lezakuje kilkadziesiat lat. ta ze sklepu czy apteki ma max. 2-3 lata i oprocz tego mnostwo galezi. jak juz koniecznie chcecie cos kupic to lepiej na allegro, nie wiem czy jeszcze sa, ale mozna kupic czerwona herbate w gniazdach po. ok 13 zloych za 65 gniazd alno jakies 30 za 250. Ja sobie kupilam bo bardzo lubie i jedno gniazdo starcza na dzban herbaty, do zalania minimum 2-3 razy albo nawet na 5-6 kubkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabys podać linka ? bo na allegro nie mogę się doszukać. czyli spokojnie mogę na cały dzbanuszek takie jedno gniazdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz robię zakupy to masowo kupuje wszystko co jest mi potrzebne od pieczywa, po smakołyki. Tak na marginesie, to dobrze jest robić zakupy w internetowych sklepach ze zdrową żywnością. Niektóre internetowe sklepy spożywcze oferuja również takie produkty, trzeba tylko troche poklikać i na pewno coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×