Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dokIadnie tak

zdajemy relacje z weekendowego grillowania i nie tylko, ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość dokIadnie tak

piszcie kochane kobietki jak wam dni mijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokIadnie tak
Mnie dzisiaj to normalnie roznosi.....chyba za duzo kawy pochlaniam ostatnimi czasy...nic tylko kawa i kawa Dzisiaj na obiad zaserwowalam swoim dowmonikom piers z kurczaka +zmieniaki z koperkiem i bukiet warzyw....sama zjem tylko warzywa bo u mnie nadal brak apetetu na wszystko...no tylko mam wielkie pragnienie na kawe Dzisiaj wpadla do mnie do firmy kolezanka niby z zapytaniem o weekend a wiem ze jej sie nudzilo i chciala poplotkowac Bo z zapytaniem czy weekend aktualny mogla przeciez zadzownic No ale ok oderwalam sie troche od roboty i nie uwierzycie ale Kaska byla ostatnio u swoich tesciow na weekend - tesciowa poprosila ja aby ja wyreczyla w kuchni i ugotowala obiad - ta sie zgodzila i podala swoim tesciom kasze jeczmienna z gulaszem na ostro....I zasiedli do stolu- ona , jej maz i jej tesciowie...maz zaczyna smacznie jesc ona tak samo a tesciowie siedza jak wryci i nic nie robia , nic nie mowia...wiec sie pyta co sie dzieje na co oni " rozumiem ze za nami nie przepadasz ale zeby podac nam psie jedzenie?!Moj biedny syn jest tak karmiony przez Ciebie?".....DZIWNE I SMIESZNE wg mnie...jej tak wesolo nie bylo.....Nie wiem jak ja bym sie zachowala gdyby moja tesciowa wywalila by mi taki numer...Ale nie sadzicie ze ich reakcja byla jakas taka dziwaczna? Wczoraj zauwazylam ze moja corka chodzi po domu z husteczka i co chwila zaslania buzie, nos...patrzymy na nia z mezem i sie pytamy co sie dzieje i dlaczego tak robi skoro nie ma kataru?A ona ze Pani w zeroce rozdala im broszurki i opowiedziala o swinskiej grypie i trzebz zaslaniac buzie by sie nie zarazic?!!No ja rozumiem wsystko...unikac ludi chorych , unikac ludzi kichajacych na siebie ale nie wmawiac 6 - 7 latkom ze maja chodzic z husteczka 24 na dobe i sie nia zaslaniac!Paranoja!Zadzownilam dzisiaj rano do dyrektorki i powiedzialam ze nie powinni robic dzieciom wody z mozgu , owszem super ze poruszaja takie tematy , uswiadamiaja dzieci ale bez przesady prawda?Z kolei moja mama uwaza ze dobrze robia i nie powinnam sie wtracac...jasne A potem pojade do centrum handlowego a corka zazada maseczki A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kaszy nie lubie,ale chyba z samej kultury bym zjadla..a potem dobrze zapila sokiem...trudni ludzie..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla Bruni--
U mnie wszyscy zdrowi na umyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokIadnie tak
Ide teraz poogladac z mezem tv... Wynalazlam swoj zeszycik z dawnych dawnych lat , przejrzalam go i musze stwierdzic ze jest tam kilka godnych uwagi przepisow wiec postaram sie jutro je podac Pozdrawiam i zycze spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje relacje-nuda.mam opryszczke i sie z domu nie ruszam.jutro musze isc do pracy....trudno,jakos pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniosło dziewczynę
5 dni temu dzień autorki wyglądał identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakies jaja
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokIadnie tak
Drogie Panie, matki, zony, i kochanki, może koleżanki zapraszam:) Tutaj mozemy pisać o wszystkich radosciach i troskach dnia codziennnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakies jaja
Podszywaczu durny..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokIadnie tak
Proszę mnie bezpodstawnie nie oczerniać i nie nazywac podszywaczem , jesli mój topik się nie nie podoba, wystarczy nie czytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokIadnie tak
Już sie cieszę, bo jutro jade kupić kwiatki , trochę nasionek, i bedę szaleć na ogrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to gaduła...
Gdzie czas na prace w firmie...!! Czy to nie przesada czy nadmiar czasu...dokładnie Tak..ma duuuuuuuuuuuużo czasu na pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokIadnie tak
Moja droga, kwestia dobrej organizacji i na wszystko znajdzie się czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakies jaja
Pisz sobie co chcesz ale kopiowanie cudzych postow jest podszywaniem sie pod ta osobe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię grilla, ale w związku z pogodą na razie robię go w domu w mikrofali, mam podwójny grill więc jedzonko jest szybko i smacznie. Czekam na ładna pogodę i na weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marny zart osoby ktora bywa tu pod nickiem ELLLA2589** :))) Kobieta nie przewidziala ze od jakiegos czasu mam zaczernionego nicka...wpada na nasz topic i wyzywa sie na ludziach bo chyba jest bardzo niesczesliwa...Ale podziwiam za wytrwalosc...miala czas na skopiowanie moich wypowiedzi , dopsianie swoich bzdur i dodatkowo zalozyla temat - naprawde nic tylko szpital:)) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×