Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leptonn..

czy śmierć to dobre wyjście z sytuacji?

Polecane posty

Gość leptonn..

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujesz gazete
a jaką masz pewność że "TAM" będzie lepiej niż tu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
planuję samobójstwo od dłuższego już czasu opracowałęm już jego plan nikt po mnie płakał nie będzie bo jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszkowa
a co sie dzieje? ps.smierc to niedobre wyjscie tymbardziej, ze nielatwo sie od razu zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujesz gazete
raz, że to niczego nie rozwiąże, a dwa, że tchórzem się okażesz, bojącym się przeciwności losu. Rozważ jakąś inną opcję :) Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślęsobieże...
A może jest ktoś, kto też jest sam i bardzo byś mu był potrzebny?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka28
leptonn, a w czym problem bo zakładając taki wątek to wołasz o pomoc a nie chcesz się zabić, zresztą pewnie nie masz tyle jaj żeby to zrobić, bo pewnie jesteś jak te prawiczki tutejsze - męską ci*ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno jest ktos kolo ciebie..:/ tak samo myslalam przed zrobieniem tego ale cudem przezylam i doiero wtedy zaczelam doceniac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
nie potrafię udzwignąć życia nigdy nie miałem dziewczyny a mam już 26 lat mam pracę której nie lubię,która mnie bardzo wyczerpuje mam poważne problemy ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka28
leptonn, czułam że jesteś męską piz*ą czyt. prawikiem. nie ma dla Ciebie już nadziei, obyś miał lekką śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
tak ulka i sam siebie za to nienawidzę wiem że jestem człowiekiem godnym pogardy i zasługuję na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulka weź się yebnij w łeb a Ty leptonn nie pierdol, tylko żyj dalej mimo wszystko, choćby sobie samemu na złość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytsko mozna pokonac Autorze wiem ze to brzmi banalnie ale tak jest kiedys mialam podobnie w sumie jak Ty - zostawila mnei osoba na ktorej zalezalo mnei najbardziej, 'przyjaciele' odwrocili sie... wueirz tez nie bylo mi lekko ale jakos to przedtrwalam i poznalam nowego faceta i wszystko jest powoli na dobrej drodze szczescie jest dla kazdego, nalezy tylko o nie zawalczyc. nie wybieraj odrazu drastycznego rozwiazania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulek 29
nawet bardzo dobre wyjście, zarobią wszyscy, ksiądz na pogrzebie, grabaż na cmentarzu, wszyscy, bo będzie więcej powietrza, na co kutafonie czekasz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
szczęście nie jest dla każdego bo przecież tyle osób jest nieszczęśliwych i cierpi ja już mam dość swojego życia tak naprawdę taki człowiek jak ja nie powinien żyć nigdy nie założę rodziny z powodu mojej choroby moją jedyną rozrywką są książki historyczne i tak się to kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurva nienawidze tych poyebanych ciołków dla ktorych radochą jest dowalenie zalamanemu juz czlowiekowi.. az zal dupe sciska pojebe fagasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka28
leptonn, a nie myślałeś żeby zostać księdzem? co Ty robiłeś jak hormony szalały jak miałeś te 15-19 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rodzicow ? masz przyjaciol..? napewno masz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zyj ciesz sie zyciem masz dopiero 25 lat cale zycie przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeei
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
no to idz sie zabic a nie wyżalasz sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
ulka problem w tym ulka że nigdy żadna dziewczyna nie chciała się ze mną umówić nie jestem nieśmiały i nie mam problemu z nawiązaniem kontaktu z drugim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×