Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leptonn..

czy śmierć to dobre wyjście z sytuacji?

Polecane posty

Gość szepnij jej do uszka
piardnij jeszcze Connie 299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak odnosżac siedo problemu " nie potrafię udzwignąć życia" mam tak samo "nigdy nie miałem dziewczyny a mam już 26 lat" mam tak samo ale rok mniej + nigdy się nie całowałem, nie chodizęłm za rękę i inne takie "am pracę które" nie mam pracy i przez niesmiałość i niekompetencję pewnie nigdy żadnej nei znajdę "am poważne problemy ze zdrowiem" a nad swoim zdrowiem wolę się nie zastanwaić dodatkowo oczywiśce nie mam przyjaciół kurcze nawet nei mam zainteresowań :O ale zabijać sie pomimo życia do dupy narazie nie zamierzam... bo w końcu może jeszce uda mi sięznaleźć jakąś pracę bo na reszcie tu jż położyłem krzyżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
obecnie jestem w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
leptonn.. to dobrze ze jestes prawiczkiem i czekasz na ta jedyna,nie sluchaj jakiejs dziwki ktora twierdzi ze przegrales zycie... jestes wartosciowa osoba i napewno znajdziesz sobie kobiete swojego zycia.jestes mlodym mezczyzna,nie zalamuj sie,znajdz kolorowe strony swiata,jakies zainteresowanie.ja kiedys tez pare razy probowalam popelnic samobojstwo,z powodu mojego konfliktu ze swiatem ,nie mialam tez przyjaciol,nikt mnie nie lubial,nie mialam nikogo...oprocz tego nie potrafilam zaakceptowac swojego wygladu,nienawidzilam mezczyzn,nie ufalam im,zylam swoim wymarzonym idealem,wiazalam sie z kobietami w zwiazki.w koncu znalazlam swojego ukochanego ktory jest idealna jednostka oraz garstke przyjaciol,nietypowych ale kocham wszytskich nad zycie.znalazlam tez zyciowa pasje-fizyke i chemie jadrowa i moge godzinami sie w tych tematach zaczytywac.ale zanim tak sie stalo,mialam za soba 3lata cierpienia,dziesiatek nieudanego samobojstwa...poczekaj,zobaczysz ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
ja się interesuje chemią ale raczej organiczną choć ostatnio czytałem o projekcie ITER we Francji; takie "sztuczne Słońce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka28
Sratatatatatatatatata, co Ty będziesz za ciemnotę wciskać, prawiczek 23+ to raczej ma coś z psychiką nie halo że jeszcze nie stracił dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
ulka też tak myslę że niej estem normalny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka28
leptonn, i tu masz plusa za to że nie oszukujesz siebie przynajmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leptonn..
staram się oceniać racjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie zgadzam z tym co pisze ulka, znam kolegow ktorzy maja 26 lat i sa prawiczkami i sa normalni, czasem troche niesmiali, ale wartosciowi, a ty ulka idz sie lecz bo jak cie cieszy cudze nieszczescie to znaczy ze jestes nieszczesliwa i chora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×