Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja płaczę prawie na każdym

jak zacząć??

Polecane posty

ale wiecie, patent o śnie jest bardzo dobry bo wcześniej sprawdziłam to na koledze :)na taki smsm po prostu nie można nieodpisać :) wiec sie nie matrwy kukimonster my tu wszystkie za ciebie kciuki trzymamy, a ja najbardziej, bo dobzre by było gdyby te nasze dywagacje okazała się chociaż tonie pomocne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj wybor:) ale ja tez nienawidze jak nie odpisuja..... ostatnio tak mialam.... 2 tygodnie przerwy, milczal jak grob i nagle go oswiecilo... i jesczze sie pyta czemu to ja milcze...haha. Niestety mi sie juz Nigdy nie zrozumiem facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mi sie juz odechcialo ciagnac ta znajomosc* Jezu jak ja pisze dzisiaj...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
ja napisze cos w stylu ""czesc, tak sobie pomyslalam ze napisze do Ciebie, bo wiesz, sniles mi sie dzis.... co u Ciebie?" co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie nie jest fajnie :) Bo nie tak zaczepnie jak o samym snie (czlowiek od razu ma JAKIES mysli), a jednak nawiazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze bez tych kropeczek?:P wiesz dla mnie kropki zawsze oznaczaja jakis podtekst haha, no ale jestem kobieta wiec moge je inaczej odczyttywac:P beksa - ja sie nie przejmuje, bo od poczatku podchodzilam na lajcie do naszej znajomosci, tylko to ich zachowanie na zawsze zostanie dla mnie zagadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
hmm czyli jak radzisz? napisac samo "wiesz, sniles mi sie dzis.."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
to cofam moje pytanie :D rozumiem ze moj sms jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""czesc, tak sobie pomyslalam ze napisze do Ciebie, bo wiesz, sniles mi sie dzis :). co u Ciebie?" Jesli do mnie bylo pytanie tobym tak zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... male nieporozumienie sie wdarlo xD tresc jest bardzo dobra - wysylaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman erotoman...
w tym jestem najlepszy, moge dopomóc w napisaniu esa uwielbiam pomiatać ludzmi, masz kasiorę? nie masz to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
kurna wolalabym poznac tez meski punkt widzenia, bo my kobity to mamy spaczone podejscie do niektorych spraw, a do smsow to juz w ogole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki męski punkt? przecież propozycja o śnie wyszła od faceta! ja sprawdziłam, mój kolega odpisał (jak kolega oczywiscie) Y. też odpisał, tylko potem coś zchrzaniłam:p ja albo on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala ich zrozumiec. Maja zbyt prosty tok myslenia jak dla nas :) lubimy wszystko komplikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co czekac, z reszta to jest kobiece forum:P w praqwdzie sa tu faceci... no ale wiesz hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
wiem weim, ale wlasnie sam pomysl wyszedl od faceta :D bede pisac za jakies pol godziny bo wlasnie doladowuje konto prze neta i nie iwem kiedy przyjdzie sms z potwierdzeniem, mysle z w ciagu 30 minut przyjdzie. iiiii wtedy to juz jazda bez trzymanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
na pewno ją zdam :) oby bylo dobrze, bo naprawde nei spodziewam sie cudow po nim, on jest taki troche rozlazły jesli chodzi o pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpagan na twojej
hahaha ja to mam taktyke na jana i dziala : no wiec jesli pisalas z nim ostatnio i masz jego numer od niego to napisz fikcyjnego smsa typu : moja droga ( niby do kolezanki ) co ty na to jakbysmy wyskoczyly do kina albo cos tam bla bla bla . no i przypadkowo nibyyyy wyslac do niego :) no i on odpisze ... a jak nie sama napisz po 30 minutach ze sorrryy ze sie skaplas ze to nie do niego farmazony cisnij i zacznij gadke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, tez tak czasem robie xD A raz to juz przeszlam sama siebie, az glupio sie przyznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×