Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poziomkitruskawki

mój chłopak skopał psa

Polecane posty

Gość poziomkitruskawki

starego kundla bo mu wlazl pod nogi bo już jest trochę ślepy i głuchy,powiedzial mi że się śpieszył bo dzwonił mu telefon i pies mu się napatoczył ,moja kumpela to widziala i mowi że on mnie też kiedyś skopie ,chodzę z nim prawie 2 lata i pierwszy raz widzałam u niego takie zachowanie,nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkitruskawki
na dodatek zgwałcił tego już skopanego psa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Pomyślałam to samo, zanim przeczytałam cały post. To sadysta jakiś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
zajebaaaalabym huuja,kurfa mac ale sie wkurfilam!!!! jebbbany sadysta!!! jak tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkitruskawki
a teraz chce zgwalcic slepego kotA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
sadysta zasrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbv
wykop mu w ryj :O ja bym tak zrobila na do widzenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chja
komu stary pies ,tak samo jak stara żona ,babka itd zamiast buta zdzierać uśpić to co nie przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkitruskawki
teraz skopal lodowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
kto nie sznuje zwierzat ten nie szanuje tez ludzi -sama wyciagnij wnioska jaki bedzie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
wnioski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podszyw jest
strasznie glupi i niedorozwiniety Dziewczyno, ktos kto tak postepuje jest zlym czlowiekiem. Szkoda czasu dla takiego prostaka. Ciekawe czy jak bedzie stary to chcialby zeby ktos go skopal????? Odejdz. Dwa lata to nie wiecznosc, poplaczesz i przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zly czlowiek
skopal bezbronne stworzenie. NIe bylabym z takim typem ani minuty!!! I tobie odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to smutne
ale cóz moge powiedziec! moze nie skreslaj go odrazu. wytłumacz mu ze to istotka która czuje jest bezbronna wobec agresji człowieka. ja kocham zwierzeta, nie jestem w stanie ogladac nawet jak w tv pokazuja przypadki znecania sie nad zwierzetami. mój chłopak- obecnie mąz kiedys do zwierzat miał obojetny stosunek- choc ich nie krzywdził to obojetny był mu ich los- mieszkał na wsi a tam jak wiadomo psy chodza swoimi sciezkamii nikt sie nie martwi jak nie ma ich pare dni( oczywiscie nie zawsze). ale ja zaraziłam go chyba miłoscią do zwierzat i teraz nie przejdzie obojetnie obok głodnego psa! jak widzimy gdzie stakiego to zaraz do sklepu po jakas kaszanke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
już nie byłby moim chłopakiem, byłby moim największym wrogiem sku.rwiel je.bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotty123
Słusznie nie daje Ci to spokoju. Chcesz mieć z nim dzieci? Jeśli tak, to zastanów się, czy zostawiłabyś z nim Wasze dziecko? Sama mam kilka zwierzaków w domu i nie wyobrażam sobie takiego zachowania. Zresztą ludzi poznaje się po ich stosunku do zwierząt. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
"wytłumacz mu ze to istotka która czuje jest bezbronna wobec agresji człowieka." Cha, Cha. Czy ona chodzi może z trzylatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecie
Pewnie kumpela ma racie, on cie kiedyś skopie ale zanim będziesz troche stara, ślepa i głucha i napatoczysz sie pod nogi akurat jak telefon dzwoni to trochę minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotty123
no to smutne -----> Ale Twój chłopak miał "tylko" obojętny stosunek do zwierząt, a chłopak autorki skopał psa. Różnica jest kolosalna. Tłumaczenie, że zwierzak też czuje mozna pozostawic dla przedszkolaka, a nie dla dorosłego (jak się domyślam) chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj jutro program
Ewy Drzyzgi to będziesz wiedziała do czego są zdolni tacy popaprańcy którzy nie potrafią się opanować. Stosunek do zwierząt i brak kultury -możesz sobie wyobrazić swoje życie z takim typem. Nie zyczę ,zastanów się przed szkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie być z kimś kto nie lubi zwierząt.A gdyby skopał psa to byłby skreślony u mnie bo na pewno bym tego nie zapomniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×