Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorito

Mam ochote na zdrade

Polecane posty

Gość gość
Witam jestem żonaty od 15 lat ,i chciałbym spróbować jak to jest z inna kobietą ,wiek nie robi róznicy może byc starsza odemnie . Najlepiej okolice Radomska , a oto mail slakro1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetfacett
Pomorze środkowe, moze jest jakas chętna mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma pomorzanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscscsc
pomorzanki...jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomorzanki są...ale nie dla Ciebie. Ja bzykam je wszystkie po kolei:P Świetnie się bzykają i fajnie jęczą gdy ostro rżnę je od tyłu mocno trzymając za biodra. Więc nie dla psa kiełbasa gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość bajkopisarz wiecznie fapujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden bajkopisarz - fajny facet, który zwyczajnie wie jak poznać i zainteresować sobą kochankę. Kwestia obejścia, rozmowy i wysiłku ...ale warto spróbować. Męskie ego mocno rośnie i nie tylko ono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
meskie ego moze i rosnie ale poczucie uczciwosci i lojalnosci spada do CALKOWITEGO ZERA!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak zapomniałem, że to forum uczciwych i nieszczęśliwych singli - którzy nigdy nie skorzystają okazji by poromansować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
a co myslales ze spotkasz tutaj wiecej takich jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CleverMan - ja spotkałem ich tutaj całą masę - co innego piszą a na co innego mają ochotę. Klasyczna polska schizofrenia. Zdrada kusi - nie gloryfikuję jej - tylko stwierdzam fakty. Nowość kusi - i puszczają hamulce - dotyczy obu płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
uwazam, ze nie piszesz prawdy. Nie wierze, ze masa ludzi pragnie zdradzac. Ty nalezysz do ludzi ktorzy nie kochaja a moze i nigdy nie kochali swoja wybranke. Moze nie ozeniles sie z milosci tylko z jakiegos innego powodu a zdrada jest uczynkiem ktorego my ludzie najbardziej obawiamy sie i brzydzimy sie. Pomysl sobie gdyby twoja zona (o ile masz zone) myslala takimi samymi kategoriami. Maly romansik na boku dla podbudowania ego, szybki numerek w ubikacji z kolega z pracy dla relaksu albo niewinny lodzik zrobiony szefowi dla awansu. Czy to dla ciebie Ok? Czy mialbys szacunek do swojej dziewczyny gdyby tak myslala i postepowala? Na 100% nie, jestem tego pewien. Pomysl, ze kobiety widza o odczuwaja zdrade jeszcze gorzej niz my. Pomysl o swojej dziewczynie jak bardzo ja skrzywdzisz gdy sie o tym dowie. Czasami taki flirt rujnuje kobiecie cale zycie, czy to warto? czy jest ona dla ciebie mnie j warta niz romansik z jakas obca kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
wybacz kolego - ale za stary jestem na umoralnianie. Ale masz niezłą gadkę - pewno złapiesz kilka punktów wśród fanek poglądu, że każdy facet to świnia. Nie wiesz nic o mnie i po kilku zdaniach wywalasz elaborat o moim postępowaniu. Jakbym słyszał polskich polityków - ocknij się nieco i zobacz po swoich znajomych. Ilu żyje w toksycznych udawanych związkach a na bokach ma kogoś. Klasyczna polska kołtuneria - nie ma zjawiska - bo go nie widać. Bo nikt przecież nie romansuje na oczach świadków. Więcej dystansu kolego i nie oceniaj innych pochopnie. Ja ciebie nie znam i nie podejmuję się oceny. Mniej nerwów - więcej radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
dzieki za wspanialomyslnosc ze mnie nie oceniasz, kamien spadl mi z serca. Piszesz, ze jestes za stary na umoralnianie, to chyba dlatego nie jestes w stanie nic zrozumiec, ja brzydze sie kazda forma zdrady, zdrada zony, zdrada przyjaciela czy panstwa. Dla mnie zdrada jest zdrada i tacy ludzie stoja u mnie w zyciu najnizej. To ze inni ludzie postepuja niegodnie wcale nie oznacza dla mnie ze ja moge tez tak postepowac, o nie bracie! to nie wystarcza zeby wytlumaczyc zle postepowanie. Czyli moge jezdzic po pijaku bo kilka tysiecy idiotoww Polsce codziennie siada za kolkiem po kielichu??? Jezeli chodzi o moich znajomych to powiem ci, ze nie widze udawanych zwiazkow i spektakularnych zdrad. Widzisz czesto dobieramy sobie w zyciu takich ludzi i przyjaciol jacy nam pasuja. Swoj ciagnie do swojego. Pamietaj, ze uczciwoscia zajdziesz dalej i ludzie beda zawsze to doceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CleverMan idźże do kościółka, takich tam potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
czy nie mozna byc uczciwym czlowiekiem bez latania do kosciola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
a ty idz do agencji towarzyskiej bo takich tam potrzebuja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zbyt przystojny i za młody żeby płacić seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
he, he , he :-) "mlody i przystojny" dobre :-) to co robisz na tym forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam takich pysiów jak Ty Clever - takich mondrych i twardych ach ty to musisz być prawdziwa meżczyzna. Mam chętne na takiego twardziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam fajni mężczyźni ? Jesteście tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem:) mysle ze fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekowo gdybyś mogł sie określić i podać miejscowosć - to byloby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 (ale ponoćnie wyglądam;) ) jestem ze ślaska a Ty cos napiszesz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 Warszawa , to troche kilosow nas dzieli co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest troche kilometrów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szkoda ze bliżej nie mieszkasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak jak w temacie "masz ochote.." ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak . Mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie :) szkoda ze nie mieszkasz blize śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×