Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

znalezlismy na alegro taki chodzik,bujak i krzesełko w jednym -za 70zł:) stan idealny-dzis eMek dzwonil do baby i jutro ma obejrzec i kupic jesli bedzie ok:) ponoc nieuzywany,bo jej synek szybko zaczał chodzic i nie chcial w tym siedziec...a wy kupujecie chodziki? Wiem że Iza ma juz takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze niewiem....ale ogladałam taki chodziko-krzesełko-bujak z firmy CHICCO i bardzo mi sie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np ten ....on ma zdejmowany panel czyli posłuzy jako krzesełko do karmienia i bujak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Maya ale Ci fajnie ze sie tak wysypiasz- zazdroszcze. u nas nocki sa bez sensu- juz nie wierze ze wróca kiedys tamte czasy. zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej. Mango zdjecie w ciemnych włosach- zupełnie bym CIe nie poznała. Maya ja mam juz dawno chodzik-juz kiedys dawałam tu linka ten Graco. dzis dziecko dostało jabłuszko ze sliwkami ale mu zasmakowało! wcinał jak najety hehe dałam mu tez do sprobowania kaszke malinowa tez pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zajada kaszke bananowa:) ale teraz kupie mu i malinowa. A na jakim mleku robisz Dawidkowi kaszke? ja do tej pory na NAN HA ale mi sie skonczyło i dzis kupiłam BEBIKO za 12zł-w smaku dobre wiec i kaszka bedzie ok. Bo mam tez mleko BEBILON PEPTI ,ale kaszki na tym mleku nawet nie chciał Patryk wziaśc do ust-w sumie nie dziwie mu sie ,bo smakuje i smierdzi jak stara skarpeta:P jUTRO ZROBIE JUZ NA bebiko-jest nie drogie i mam nadzieje ze dobre. Nunusia no na nocki to nie narzekam-ale wiem ze kiedys to sie skonczy....a tak wogóle to moj powinien miec teraz skok i zauwazyłam ze on go chyba przesypia!!bo i w dzien duzo spi tak jak kiedys. A chodzik to rzeczywiscie link dawałas-ale ja to skleroze mam:D My dzis bylismy caly dzien na dworze,chodziłam robic zdjecia i nowy dowód wyrabiac-bo juz 3 msce po slubie i stary dowod mam wazny do 24 marca, Mój maluszek spi,wiec i ja mykam-poczytam gazete i lulu. Mango-na nk Czesio kawaler:D:D:D a babcia to napewno Twoja mama bo podobna jestes do niej strasznie:) Kurcze mam takie delikatne bóle jak na okres:( oby jeszcze nie przyszedl bo mam ślub brata w sobote a jasna kiece,no i niewiem jaki ten okres bedzie po porodzie-oby nie obfity..zreszta tak mi dobrze bez niego... Mamy juz ten chodzik w domu jutro rzuce fote na galerie Buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja mam kaszki takie mleczno-ryzowe Bobovity wiec do nich tylko wode trzeba dac. :) narazie robie 70ml i dwie łyzeczki kaszki na pocztatek ale bardzo mu to smakuje :) bananowa tez ma ale narazie bede mu dawac ta malinowa bo je trezba w ciagu miesiaca wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis moje dziecie jakis lepszy humor ma, amen :) poszedl na spacer z dziadkiem a ja chalupe sprzatnelam i zrobilam obiad dzis mu kupilam sloiczek warzywa z jagniecina, ale najpierw zjad a potem zwrocil chyba wszystko co zjadl, cos na oczu zauwazylam na taka czerwona plamke , jakby krwia podeszlo, musze to poobserwowac bo troche sie tym zaniepokoilam. a co was drogie mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my na spacerku bylismy ponad godzinnym-spacerowalibysmy jeszcze,ale moj brat cioteczny zadzwonil ,ze jedzie z wizyta . Kupiłam dzis kaszke Patryczkowi-jabłkowa z Bobovity,mam nadzieje,ze mu zasmakuje jak ta bananowa:;) no ja kupuje kaszki bezmleczne,bo mleko mam . Pozatym cisnienie chyba niskie,bo głowa mnie boli pomimo ze wypiłam dzis prawdziwa kawe. Nunusia -pamietasz jak skarzyłam sie na zaparcia?Ty chyba tez-i musze powiedziec ze jakis czas temu mi sie poprawiło,ale odkad pije kawe to chodze do wc codzien:)i juz 1kg polecial w tydzien:P Moje dziecko na szczescie dobrze kawe toleruje,bo bałam sie ze bedzie pobudzony ale na szcze scie nawet wiecej spi:) Ide na kolacje-a potem musze skonczyc szykowac ubrania na Slub... Jutro ma byc u nas plus 15:D czyli ciepełko:P a my jedziemy z moja mama do fryzjera -tak dla towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango-moze Czesiowi nie podeszło to danie.....A dajesz mu kaszki?jak tak to ile ? bo ja dzis dałam łyzeczka 100ml i Patryk chciała jeszcze...a nie wiem ile moge mu dawac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to dlatego ze wczesniej dalam tu soczek marchewka z jablkiem z bobofruta nie odbilo mu sie, a potem obiadek i tak sie skonczylo, u nas to w sumie norma. A kaszki daje od 4 miesiaca tak jak kleik wprowadzalam, kasze dodaje do mleka za kazdym razem na dzien a w nocy daje kleik. Moj lubi wszystkie te kaszki choc dla mnie jedyna dobra jest bananowa. ja daje na 180 ml tak gdzies 2,5 miarki, czasem robie rzadsza czasem gestsza, tak na prawde nic zlego sie na pewno nie stanie, bo przeciez jak robie mlodemu tak na gesto to wtedy na 100 ml jest ok 5 miarek :) grunt zeby dobrze mu sie ssalo ze smoczka bo jak mojemu zagescilam raz a smoczek mial jeszcze ten o malym przeplywie to az sie spocil taki wysilek poczynil przy flaszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zczailam twojego pytania maya :) moj najwiecej zjadl chyba ze 200 ml ( wlalam wode a nie wiedzialam ile zagescic wiec sypalam na oko zeby konsystencja byla dobra) az sama bylam w szoku ale tak mu smakowalo ze dalej dzioba otwieral no to mu dawalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Mango dzieki za odpowiedz:) ja przez tydz dawałam Patrykowi stopniowo ta kaszke,ale wczoraj wsunał około 100ml(80mlplus kaszka).I w sumie mysle ze bede robic juz okolo 120ml... U nas miała byc piekna pogoda a jest srednia;/ teraz sprzatam troszke i w południe jade z mama do fryzjera-ja dla towarzystwa. Mój maluszek spal ładnie w nocy,z jedna pobudka po 2,ale wziełam go do łozka i po 15 min jedzenia zasnał.... Teraz sam usypia w łózeczku ... a jak tam u was mamusie? Iza jak dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Mango dzieki za odpowiedz:) ja przez tydz dawałam Patrykowi stopniowo ta kaszke,ale wczoraj wsunał około 100ml(80mlplus kaszka).I w sumie mysle ze bede robic juz okolo 120ml... U nas miała byc piekna pogoda a jest srednia;/ teraz sprzatam troszke i w południe jade z mama do fryzjera-ja dla towarzystwa. Mój maluszek spal ładnie w nocy,z jedna pobudka po 2,ale wziełam go do łozka i po 15 min jedzenia zasnał.... Teraz sam usypia w łózeczku ... a jak tam u was mamusie? Iza jak dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kaszke to ja daje z łyzeczki-troche czasu mi to zajmuje,ale Patryk nie chce nic ani jesc ani pic z butelki...Niepotrzebnie posiadam w domu 7 butelek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! nasza nocka taka sobie. połozyłam małego wczesniej spac zeby zobaczyc czy to cos da, ale nie- rezultat był taki ze obudził sie jeszcze wczesniej niz zwykle- a nocy dwie pobudki-czyli jak na niego w miare dobrze... u nas tez pogoda cudna. az chce sie zyc! Maya a soczek dajesz? ciekawe czemu Patryk nie chce pic z butelki-bo moje dziecko to z miła checia-jak daje mu soczek, herbatke albo kaszke to wkładam mu w raczki butelke i sam sobie trzyma. wczoraj "cwiczylismy go" w ten sposob ze trzymalismy butelke przed jego twarza ale zeby sie napic musiał sam raczkami złapac i wsadzic do dziobka-na poczatku było ciezko ale pozniej załapał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczek jeszcze nie,ale dzis kupie i spróbuje troche rozcienczyc i dac. Mój to tez łapie za wszystko,a najbardziej podoba mu sie wyjmowanie smoka z buzi i przekładanie z raczki do raczki a potem wkładanie do buzi-zabawnie to wyglada:) Tylko matrwi mnie ze nie chce sie z pleckow na brzuszek przewracac i odwrotnie-raz czy dwa mu sie udało i nie próbuje dalej...no nic poczekamy,bo i moze na to póżniej przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya u mnie to samo, ze smoczkim i przewracaniem, z brzucha na plecy owszem, ale z plecow tylko na boczki, wrzucilam fotki czesia do galerii nic wiecej nie napisze bo mlodziez dzis zajmuje cala moja uwage :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znowu piekna pogoda wiec idziemy na zakupy i troche polazic, a co u was dziewczynki? jak ubieracie dzieciaki jak jest + 10 na dworze? pozegnalyscie juz zimowe kombinezony? czy tylko lzej ubierac pod spod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke, Maya specjalnie dla Ciebie Dawidek w galerii w chodziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango poruszyłas dobry temat... u nas jest 20 stopni i ubieram małemu samego pajaca, i kombinezon wiosenny, bo zimowy to juz dawno pozegnalam. i czapeczke cienka, przykrywam polarkowym kocykiem i nie daje tej kapy co jest na gondole. wczoraj jak widziałam jak ludzie dzieci naubierali to az mi ich było zal... musiały sie gotowac. nie dosc ze w czapki zimowe to jeszcze owiniete w gruby koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jutro zamowie chodzik, tylko czekam na odpowiedz od nich bo napisali ze panel sie zdejmuje ale nie napisali ze robi pozniej za stolik, wiec wole sie upewnic. Maya a ty jak z chodzikiem kupujesz? Ja wczoraj malego przykrylam kocykiem, ale ubralam bo w bluze podbita barankiem i w spodnie dresowe, mial pod spodem pajaca. wiec chyba w sumie tak nawet w sam raz, szkoda ze nie moze powiedziec :D wrzucam zdjecia z wczorajszego spaceru jak byl ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* Slub udany:)foto na nk. Ja Patryka ubieram w cienka polarowa czapke,pajac i kombinezon ale nie za gruby.Mam fajna kurteczke-taka podobna jak ma Czesio na zdjeciu ze spaceru i bede zakładac jak bedzie ciepło-wogole nie jestem zwolenniczka przegrzewania dziecka. Chodzik juz mam:) ze zdejmowanym panelem i bujakiem.Jutro wrzuce foto na galerie.Ja juz mykam bo mąż wzywa. Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Byłam w galeri- zdjecia obejrzane;) Nunusia-fajny ten chodzik,a Dawidek jak fajnie w nim wyglada:) Iza Dominisia słodziutko wyglada:) Mango-Czesio to juz mały kawaler:) U nas pogoda ładna,pójdziemy na spacer i to bardzo długi,a po południu do lekarza,bo dzis szczepionka na pneumokoki-narazie ostatnia-nastepne dopiero jak Patryś skończy rok. Wstaliśmy dzis o 7 i to chyba dlatego,ze wczoraj Patryk usnał o 18;30 juz na noc,no i spał cała noc z jedna pobudka o 2,ale pojadł cyca i pół godz pózniej juz znowu twardo spal...ciekawe jak dzis bedzie po szczepionce.... Oooo...własnie sie budzi moje dziecko....zaraz pójdziemy na kaszke:) Dziewczynki pisac jak tam po weekendzie:) Aaaa i wiecie co-dałam małemu soczku jabłkowego i tak go brzydko wysypało,ze az sie zdziwiłam-ale dałam wapno w płynie takie dla dzieci i przeszło..kurcze,jak on na jabłka uczulony to bedzie szał,bo ja mam mnóstwo deserkow i wszystkie prawie z jabłkiem;/ Jutro spróbuje dac mu jeszcze raz ciut soczku i zobacze czy to rzeczywiscie po nim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. melduje sie po znow beznadziejnej nocce. wczoraj w dzien Dawidek spał tylko w sumie 2h-obudził sie 6:30. cały dzien spedzilismy u mojej babci na swiezym powietrzu, wrocilismy dosc pozno do domu, jeszcze była kapiel, przed snem zjadł 100ml kaszki-zrobiłam mu troszke gesciejsza i drugie tyle zjadł z piersi-wiec dziecko pojedzone. padł tak ze długo sie nawet nie ruszał hehe ale nie pospał wcale za długo:/ w nocy dwie pobudki i dzis znów od 6:30 koniec spania. myslałam ze go ududsze! udało mi sie go uspic dopiero o 8 i spalismy do 10. myslałam ze moze jak dziecko nie wyspane, umeczone, po kapieli i porzadnie pojedzone bedzie spac-a tu jednak nie? wczoraj zaliczylismy pierwszy raz w spacerówce-w pozycji poł lezacej i fajnie było:) duzo lepiej niz w gondoli-dziecko ogladalo swiat, zaciekawione.na taka pogode to az by mi było go szkoda kisic w tej gondoli. u nas dzis pogoda taka sobie-słonce chyba sie na Kraków pogniewało bo uciekło. Maya jak piszesz jak Ci Patryk spi- to moje marzenie! u nas nie ma łatwo. juz czasami mnie to wykancza, dobrze ze mam mocna psychike bo juz bym dawno go za okno wyrzuciła hehehe zartuje oczywiscie ale robi sie naprawde coraz ciezej-im starszy tym ten sen jest beznadziejny. kiedys tez czytałam ze jak dziecko ma duzo wrazen to przez to nie chce spac- w sumie ti mały przez nas jest cały czas rozsmieszany-cały czas wynajdujemy mu zajecie-moze to przez to?? juz sama niewiem. Iza Dominisia słodka laleczka-a jak juz ładnie siedzi:) Mango Czesio słodko chwyta za stópki! wogóle on z twarzy mi sie wydaje taki powazny mezczyzna juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×