Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Gość Etera

Cześć wszystkim. Jestem w 18 tygodniu ciąży i mam ochotę z kimś pogadać, powymieniać doświadczenia, odczucia, obawy i radośći. Wiem, że jest multum takich tematów, ale ciężko się dołaczyć do już zgranej paczki osób. Ma ktoś ochote pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 tydzien
Moge ja, siedze w robocie i mam jej dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do twojej paczki
przyjmujesz tylko te w 18tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
Cześć dziewczyny, nie no przyjmuję wszystkie chętne:) Ja siedzię też w pracy no i za bardzo to pracować mi sie nie chce. Jak tam u was dziewczyny samopoczucie w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 tydzien
Ja sie mam zajebiscie... niestety w pracy nie czuje sie dobrze... szef to chuj a ja czuje sie na tyle dobrze, ze na zwolnienie liczyc nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciąży nie jestem, ale chyba chciałabym mieć dzidziusia. Byłam ostatnio u koleżanki, takie słodkie maleństwo. Sama nie wiem co mam o tym myśleć, jestem bardzo młoda, mam dopiero 20 lat i studiuje na 1 roku, do tego pracuje. Mój chłopak ma 22 lata, bardzo chciałabym mieć dziecko, ale mam jakieś takie wewnętrzne obawy, że za młoda jestem, jeszcze mam na to czas. Sama nie wiem co już myśleć. Doradźcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
Termin mam na październik, poczytywałam często te topiki no ale jak już pisałam ciężko się wgryźć nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
25 tydzien - widzę, że jesteś w bojowym nastroju, szef musiał cię nieźle wkurzyć:) A dlaczego lekarz nie da Ci L4, u mojego to żaden problem kiedy chcę i na ilę chcę. julk44 - jesteś rzeczywiście młoda, widocznie odezwał sie u Ciebie instynkt macierzyński, a co na to twój chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
brzusiowa czuła , ja mam termin na 23 października, a na jkim topiku ty jesteś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
11 listopad - witam Cię, wiesz sama nie wiem jak to się liczy, 18 tydzień w/g lekarza i USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
25 tydzien - to rzeczywiście kawał h*..a z niego!!! i co zamierzasz tak do końca ciąży się wkurzać siedzieć w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
brzusiowa czuła - dzięki za zaproszenie napewno zbiorę się i zajrzę do was:) Powiedz mi od którego tygodnia czułaś ruchy dziecka???? i czy to twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak powiedział, że też chciałby dziecko i tak się tylko dziwnie uśmiecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
julk44 - decyzja o dziecku to poważna sprawa , ja mam już jedno dziecko i wiem jak zmienia sie całe życie z ilu rzeczy trzeba zrezygnować, ale także to najwspanialsze doświadczenie na świecie. Wiec jeśli jesteście gotowi to do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to moje pierwsze dziecko, ale ruchów jeszcze typowych nie czuję, jest jeszcze na to czas, aczkolwiek 2 tygodnie temu poczułam pierwszy raz jak rybka przepłynęła hehe, to są takie bulgotania w brzuchu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 tydzien
Nie, nie do konca ciazy of course... wizyte mam za tydzien...mam dola bo dziewczyna, ktora tu pracowala wczoraj odeszla... Chcialam przelozyc wizyte na wczesniej ale na NFZ to niemozliwe, wiec jeszcze ztydzien bede sie wkurzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie tu jest problem, bo bardzo bym chciała, ale chyba nie jestem jeszcze gotowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
brzusiowa czuła - to trochę mnie pocieszyłaś, bo ja jestem strasznie niecierpliwa czasami wydaje mi się , ze coś tam czuje, ale mam wątpliwości czy to to:) Mój lekarz robi mi USG co wizytę, a teraz byłam 6.V i mi nie zrobił i cały czas sie obawiam czy jest wszystko z dzidzią ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już co najmniej miesiąc nie miałam usg, idę we wtorek i mam nadzieję, że się dowiem kto mieszka pod moim serduszkiem :) Ale w drugiej ciąży to chyba szybciej co??? Organizm każdy jest inny, zawsze się tym pocieszam, że nie muszę mieć tak samo jak inne ciężarne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
25 tydzien - to rzeczywiśnie nie masz na co czekać tylko zmywać się na zwolnienie. Wiesz ja chodzę prywatnie do lekarza i może właśnie dla tego nie mam problemów z dostaniem zwolnienia. Ale nie ma się co wkurzać i narażać dziecka. Ja cały czas pracuję ale mam spoko pracę i uwielbiam ją. brzusiowa czuła - ja w pierwszej ciąży poczułam właśnie w 18 tygodniu pierwsze ruchy i włanie dlatego że to druga ciąża to bym chciała już i natychmiast:) Ja też nie mogę się doczekać kiedy dowiem się co we mnie siedzi:) Mam córeczkę wię przydałaby się parka, ale naprawdę dla mnie to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
Skorpionka81 - pewnie, że może być:) Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×