Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana kolezankaa

Masakra!! Moja kolezanka zakochała się w dziewczynie... a mysli, ze to facet!

Polecane posty

Gość zalamana kolezankaa

A Ja nie wiem co mam zrobić.. powiedziec prawde? A jak mi nie uwierzy i wysmieje? Od jakiegos czasu wspominala mi o fajnym chlopaku, ktorego poznala... mozna powiedziec, ze dostala swira na "jego" punkcie... I wszystko byłoby okej, gdyby nie to, ze tym "chlopakiem" jest dziewczyna, ktora chodzila ze mna kiedys do szkoly :o Fakt - wyglada jak facet. Ma krociotko obciete wlosy, ubiera sie w meskie ciuchy, ale... to nadal jest kobieta... co za koszmar.. i uprzedzam - to nie jest prowokacja... Powiedzieć jej prawdę? Zanim się na dobre zakocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmwnjbfewf
powiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana kolezankaa
Boję się jej reakcji... to będzie szok :( W ogóle dlaczego tamta to ukrywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmwnjbfewf
nie boj sie jej reakci powiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmwnjbfewf
albo nie mow, a najlepiej zrob co uwazasz za stosowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana kolezankaa
Ale jak mam to zrobic?! :( Wiesz Monia, Adam ma na imię Mariola? Przecież ona mnie wyśmieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieeeeee
na Twoim miejscu bym powiedziała i to od razu, nie zwlekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana kolezankaa
Ona (czyli on) nie ma naszej klasy.. wiec nie ma szans, zeby w inny sposob się dowiedziala prawdy... ale nie chce, zeby sie zaangazowala w cos takiego... a pozniej bedzie plakac i cierpiec, nie wpsominajac o tym jak bedzie sie czula ze swiadomoscia, ze calowala sie z dziewczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
powiedz jej, bo im dalej w las, tym gorzej koleżanka będzie się czuła, kiedy prawda wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana kolezankaa
Ale jak mam to zrobic... myslicie, ze mi uwierzy? Ja bym kogos wysmiala, gdybym uslyszala cos podobnego na temat "faceta" w ktorym sie kocham... :( W ogole co to za zdzira, ze tak się nią bawi.. sama powinna powiedziec kim na prawdę jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana kolezankaa
Jezu przeciez mówię, że to żadna prowokacja!!! Wiem, ze wydaje sie to dziwne.. ale ta dziewczyna serio wyglada i zachowuje sie jak facet.. moze faktycznie w duszy nim jest... ale to nie zmienia faktu, ze nie powinna tego ukrywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Też myślę, ze to prowokacja, dlatego dałam jedyną rozsądną radę, bo łatwo przewidzieć jak prowokator się wówczas zachowa (patrz autorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana kolezankaa
jestescie beznadziejnie skoro w kazdym temacie doszukujecie sie prowokacji.. ale w jednym mieliscie racje. Powinnam jej to powiedziec... bo kto inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×