Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolieeee

obwiniam sie o to ze facet zwiazal sie z inna dziewczyna

Polecane posty

Gość lolieeee

i nie umiem z tego wyjsc :( coz e mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jest tak, że tak odwlekacie niektóre rzeczy aż jest za późno. Typowe dla Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, czasem jest tak, że my dla facetów jesteśmy jak samochody. Jesdzi ślicznym, nowiutkim porsche a tu nagle chce jeździć starym trabantem bez uroku. Cóż Kochana, może to że odszedł to tylko znak, że warto zacząć nowy etap w życiu, z kimś innym, ciekawszym. Kimś kto nie zmusi Cię do takich obwiniań. Odszedł- trudno, widocznie był ślepy igłupi i nie wie co stracił. Bierz się w garść, leć na basen i poznaj innego, przystojnego. Nie mówię teraz, ale jak uporasz się już z przemijającym uczuciem. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
Za mało ciągnęłaś mu druta! Ja to umiem robić i jeszcze żaden mnie nie odstawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek w zlotku
Wiesz, czasem jest tak, że my dla facetów jesteśmy jak samochody. Jesdzi ślicznym, nowiutkim porsche a tu nagle chce jeździć starym trabantem bez uroku. wlasnie..i dlaczego tak jest?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaaaaaaaaaa
nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Jesdzi ślicznym, nowiutkim porsche a tu nagle chce jeździć starym trabantem bez uroku Po chuuj pierdzielisz takie dyrdymały? :o Nic nie wiesz o tej frustratce co wylewa tu swoje żale ani o tej dziewczynie, dla której on ją rzucił :o Głupia cipa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×