Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też bym chciał bardzo chcial

wulgarne słowa podczas seksu????

Polecane posty

Gość Wacek_Strażacki
mialem bardzo seksowny stroj pletwonurka tyle tylko, ze nieco zabrudzony bo bylem prosto z akcji a wlasnie szambo wybilo ci ludzie to rasisci - powiedzieli ze dbaja o czystosc no i mnie nie wciagneli o owsikach zapomnialem im powiedziec - najwyżej wysle maila pozniej jak ochlone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eternitówa
Gdy jeszcze kiedyś, zapragniesz być wciągniętym na członka to się szczerze uśmiechnij, tzn. rozchyl pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek_Strażacki
nie moge tak robic bo gubie kartofelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eternitówa
Namiętne spotkanie wesprzyj wspólną, obopólną lewatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pup-up 666
Niech Cię poczują, lub przestaną czuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek_Strażacki
kiedy ja wlasnie autentycznie i calkiem spontanicznie chcialem wyrazic jak bardzo popieram wszystkie dazenia do ogolnego zadowolenia po przez samozadowolenia ale nie mialem okazji zaprezentowac swojego stanowiska bo wlasnie minal czas i na mownice wszedl Lechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pup-up 666
Co tam Lechu... Jareczek to lubi robić, ćwiczył na kocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauuuuuuuuuuuu
Też tak lubię mówić do swojego Pana podczas igraszek. On niestety nic nie mówi tylko robi wielkie oczy. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek_Strażacki
nie krec mu wora tak mocno bo zostanie z wytrzeszczem oczu na zawsze a to zle wychodzi na zdjeciach do paszportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pup-up 666
To podrap go pod wąs . . . przepraszam, pod włos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawędziarz Zawada
To wy tam w sejmie, w mundurach chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymitywy
Ktoś tu zadał poważne pytanie, w jak czytajm to "widzę",że nie brakuje siedzących w necie "prpostych" ludzi, co ze wszytskiego robią "głupie żarty" i "docinki" . Żałośni jesteście. Jak chcecie w ten sposób dyskutować to załóżcie sobie odrębny temat, topik!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prymitywy
Siemka! Powracam! To znowu ja Wasze Małe Tatełe. Od malieńkósci Moje Duże Tatełe rady dawało mnie, tylko nie znało fleksji... Wracam do Mojego Własnego Idaho-Tatełe. To znaczy sie, miało być na ŁojCoWizne. Wacku Strażacki inwazja wsi na remizę, pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *jakaś taka
Ja zmoim facetem od czasu lubimy takie wulgaryzmy i wtedy bardzop mnie podnieca kiedy mi mówi ze jestem jego dziwką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też też
Też lubię trochę takich słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppssss
Lubię, gdy mój narzeczony mówi do mnie,że zaraz mnie Zerż...,że długo potem nie usiądę itp...Podniecają nas takie słowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
coś w tym jest .ja też próbowałem ale na razie to było więcej śmiechu z tego niż podniecenia ,ale lubię ogólnie jak ona do mnie mówi .przed i w czasie ,to drugie działa niesamowicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluśka
my z mężem tez uzywamy wulgarnych zwrotów on mnie pyta kim jesteś odpowiadam mu twoja dziwka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erotomab
To jest to....Ja walę panienke w szczękę i wrzeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babankido
Moja luba bardzo to lubi jak ją nieco sponiewieram słownie. Klapsem też nie pogardzi. Nasze figle do zobaczenia m.in na zbiorniku http://cur.lv/16nva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SterczyMiPała
bawimy się w takie coś: jak przychodzę na wieczór, dzwonię, wchodzę... a ona na klęczkach trzyma wypięty różowy tyłek i syczy: w********i mi ktoś wreszcie to niegrzeczne d*psko?! a rano znów ja - prawie zawsze mi stoi: niech no jakaś p***a ukarze wreszcie tego gówniarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała aby mąż mówił do mnie tak ostro podczas seksu. Ale jak mu powiedziałam żeby powiedział do mnie " zerzne cie.to powiedział to tak zwykle bez akcentu erotycznego.nie umie taki być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×