Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cjxkccjk

czy JA JESTEM NORMALNA

Polecane posty

Gość cjxkccjk

mam wspaialego faceta,mam 23lata jestesmy ze soba1,5roku kocham go ale lubie sie spotykac od cxasu do czasu z innym facetami i to nie chodzi sex poprostu drink,dyskoteka ,,czy ze mna jest cos nie tak??? potrzebuje tego ale dobrze mi sie z mysla,ze w domu mam stabilizacyjny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjxkccjk
tak za jego plecami:(czesto wchodze na czaty poprostu zeby popisac z innymi goscmi i to nie chodzi o sex!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycyjnie...
granica zostanie przepchnięta skutecznie i nieodwołalnie tym bardziej, że domowy pakt stabilizacyjny daje oparcie moim skromnym zdaniem jesteś normalna jak cholera po prostu masz skłonności poligamiczne lubisz nowości lubisz flirtować lubisz ten żar gdy poznajesz nowego faceta i nie chcesz rezygnować z frajera który zapewnia ci emocjonalną stabilizację jesteś normalna jesteś egotyczna jak wielu innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanienr1
tradycyjnie czy to ty komiczne? podobny sposób pisania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykretynka
Stabilizacyjny związek? A nie przypadkiem STABILNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis-ka12
Tak, jestes calkiem normalna. Masz stalbilny zwiazek, ale juz troche nudnawy. Potrzebujesz troche atrakcji, motyli w brzuchu... Zmien faceta, bo i tak go zdradzisz. Serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedni faceci - facet w XXi wieku ma przejebane, ma być zdobywca - ale co zdobywać panienki co latają na lewo i prawo, nic dziwnego ze każdy facet leje na coś takiego, nie ma prawdziwych skarbów do zdobycia, takich eldorado do otkrycia, tylko tania podrobiona biżuteria z tajwanu A potem laski nażekają że za mało testosteronu na świecie:P:P:P taniochę zostawiam innym:P co drinki sobie popijają:P wolę Absynt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stabilizacyjny zwiazek" i nie mam wiecej pytan ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gre...
mi wydaje sie to calkiem normalne ja tez czasami wychodze na imprezy z kumplami idziemy na miasto poszalec laskie pobajerowac i na tym sie konczy a zonka jak chce to tez se wychodzi z kolezankami do teatru czy kawiarni itd i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest porypane .. właśnie skończyłem taką znajomość .. Niezmiernie mnie wkurwiła, że tak się wyraże dziewczyna, na której mi zależało, która się bawiła ze mną właśnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×