Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasq

być może nikt nie odpisze, nie wiem. być może piszę do swojego Ja.. być może

Polecane posty

Gość kasq

być może nigdy się nie zakocham... być może.. bo uciekam przed piękną miłością a lgnę do zakazanych owoców... sumienie daje znać o sobie, że jest... wyrzuty też są i często mnie odwiedzają... a ja z nimi ... lub sama... ze swoimi tajemnicami... -misiek nigdy nie zostawi dla mnie rodziny, nawet nie chcę... lecz sex z nim jest boski -micho, niesamowicie całuje ale pocalunek z szefem ... tu przegiełam... - jan, hmmm tu dopiero będzie się działo..zauroczenie się zrodziło...które tak wiele może zniszczyć... ...... dlatego cegły na ścianach są tak nagie jak moje sumienie ...moje życie, moje błądzenie ... ...być może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja......
A ja jestem taką sama osobą, jak Ty opisujesz siebie. A powiedz, żle Ci z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasq
czy mi źle... wiesz... czasem ta nutka adrenaliny wiele może...wtedy szaleje ja, mój temperament, moje myśli ale czasem...gdy pomyśle jak strasznie balansuje to się zastanawiam dlaczego Bóg stworzył tak dziwnie skonstruowanego czlowieka... żadnej chwili z nimi spędzonej nie żałuję, to fakt... ale gdy mi źle, nie mam żadnego z nich... ból, płacz, rozpamiętywanie... źle? / nie wiem raczej pogubiłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
Kolejna nawiedzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×