Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nierozgarnięta Agata

A co jeśli narazie nie chcę seksu?

Polecane posty

Gość chodziłem z dziewczyną i
ona uparła się czekać do ślubu. Bardzo mi to imponowało i podobało, ale miałem na boku taką jedną Zuśkę i nawet przez trzy lata ją szanowałem i nie zaciągnąłem do łóżka, dziewicę przeczystą. Ale z litości odpuściłem ją bo rogami waliła po suficie, a nie będę się zadawł z dziewczyną, którą w chuja narzeczony robi, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciu droga musisz w swojej
diecie zwiększyć potrawy wysokobiałkowe, abyś miała z czego wyhodować poroże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widać, ze się facet wypowiadał." no i? Fakt jest faktem, ze zarowno smieszne jak i zalosne. "Czy nie lepiej z tym poczekac a wtedy będzie bardziej ekscytująco" ehm, dla kogo, egoistko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate111111
Mam wrażenie, że mama nakładła Ci do głowy złych przekonań o seksie (jak za szybko się oddasz to Cię rzuci i nie będzie Cię szanować), nie jesteście już nastolatkami, żeby przez miesiąc trzymać się za ręce a po dwóch pocałować. Najważniejsze kryteria przy takiej decyzji to: czy jestem na to gotowa i tego chcę i czy ten chłopak to jest ten z kim chcę to zrobić. Poza tym jeśli czujesz że coś wisi w powietrzu to powinnaś z nim pogadać, co jest w tym takiego strasznego żeby powiedzieć, że nie jest się na coś gotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i? Fakt jest faktem, ze zarowno smieszne jak i zalosne. mialo byc no i? Fakt jest faktem, ze twoje myslenie jest zarowno smieszne jak i zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedz z nim
nie bedziesz miec problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozgarnięta Agata
no wlasnie,czemu na to nie wpadlam?pojade z rodzicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×