Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość all_donna

Głupio mi ...

Polecane posty

Gość all_donna

Dziś nieświadomie stałam się powodem do wielkiej awantury i płaczu . Często w interesach przyjeżdza do mojego męża pewien pan , nie raz widziałam przez okno jak był w towarzystwie młodej osóbki . Dziś przyjechał z inną panią , jego rówieśniczką , ja akurat grabiłam świeżo skoszoną trawę , ta pani czekała na swojego męza w samochodzie jednak jak mnie zobaczyła to wyszła z samochodu i zaczęłyśmy rozmawiac . Opowiadała jaki to jej mąż zapracowany ,że tylko pracuje i pracuje do późna .Moja córka akurat wracała ze szkoły a ta pani powiedziała \"jaka ładna córeczka \" ja jej na to ,że widziałam jaką oni mają ładną córkę a ona się na mnie patrzy i pyta gdzie ją widziałam ? odpowiedziałam ,że często przyjeżdza z jej mężem . Ona zbladła i po chwili cichym głosem mówi do mnie ,że oni mają tylko syna . Ale gafa ! :( głupio mi było , nie wiedziałam co powiedziec , uświadomiłam sobie , że to nie córka a kochanka jej męża . Ta pani poprosiła męza do nas i przy mnie zapytała z kim on tu przyjeżdza , a ten jeszcze się zapierał ,że nikt z nim nie przyjeżdza do nas . Krzyczeli na siebie , potem wsiedli do auta i odjechali . Rozmawiałam potem z moim mężem dlaczego mi nie powiedział , odpowiedział ,że nawet mu to do głowy nie przyszło by o tym rozmawiac . Ale po chwili powiedział mi o jeszcze jednym panu który też przyjeżdza do nas w interesach w towarzystwie młodej osóbki by taka sytuacja jak dziś się nie powtórzyła . Jest mi strasznie głupio , jeszcze nigdy nie zrobiłam nikomu czegoś takiego ! Jestem na siebie zła , cały dzień się z tym gryzę .Jaką minę miała ta zraniona kobieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×