Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladofa

TO KONIEC????? nie mam pojęcia co robić !!!!!

Polecane posty

chłopak się do mnie nie odzywa...nic nie pisze, nie odpowiada na moje smsy, nawet jeżeli nie ma pieniędzy na koncie , rozumiem, ale mógłby przynajmniej napisać z neta lub na gg !! Czuje że ma mnie głęboko gdzieś !! i jestem mu obojętna, a słowo \'\'Kocham Cie\'\' pisał od tak sobie ? : (( mieszkamy od siebie pare km. co robić ? : ((((( w tym weekendzie nie przyjedzie bo akurat cos mu wypada..Ja dłuzej tak nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolasreola
Niech będzie zazdrosny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzweon do oporu, za ktoryms razem odbierze. Abo NIE ! Zlostaw mu sms co minute. :D Kolejna z mackami, brrrrri :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcz jak możesz jeśli Tobie zależy. Ja też mam coś podobnego, nie odzywa się nie odbiera telefonów normalnie nic aż mi ręce opadają nic nie mogę zrobić Ostatnio zastanawiam się nad wysłaniem listu w którym opiszę co mi leży na sercu, co mnie boli. Może się zlituje i odpowie chociażby miałby to być koniec. bo najgorsza jest niepewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiubdziuu
Zacznij olewac, nie pisz, nie dzwoń, to się zaainteresuje, a jak nie, to masz piękny dowód na to, że Cię nie kocha. A i nie wierz mu w wymówki typu: nie mam kasy na koncie, neta mi odłączyli komp się zepsuł, itp itd, oni są w tym dobrzy, ale gdyby chciał, gdyby mu naprawdę zależało, to by się skontaktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gdyby jej zależało fiubdziuu > teraz mam do myślenia ale może jednak jakaś nadzieja jest :( Tak bardzo mi zależy na niej że chyba od tego jej przestało zależeć na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh : ( no to mamy problem Ja na prawdę nie chcę się z nim rozstawać !! Tak się bałam go pokochać ! bo miałam przeróżne sytuacje, a on mnie tak przekonał do siebie : ( a raptem wszystko się obróciło o 180 stopni : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania lakierka
to nie koniec swiata, moze zasługujęcie na kogoś lepszego! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×