Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hmmm01

No i stało się...

Polecane posty

Ma chłopaka. Spotykała się ze mną za jego plecami. Myślałem, że coś z tego będzie. Czuję się jak największy frajer w historii. Jakby nigdy nic napisała, że \"Musimy definitywnie zerwać kontak i nie pytaj dlaczego\". Koniec .. już jej więcej nie usłysze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z tych jak wy
hehe, ja pewnego frajera zablokowałam na gg, gdy znalazłam sobie nowego. ;) i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko każdy coś podobnego przechodził;) takie są kobiety niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałem się sfrajerzyć jej pięknej buźce i grzecznym zachowaniu. Pisała mi takie rzeczy.. O seksie .. O wszystkim rozmawialiśmy.. Czuję się oszukany i głupi, że dałem się wplątać w taki układ. Jeżeli w ogóle jakiś był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a frajer oddał Ci wszystko co miał z Tobą związane i nie chce już z Tobą utrzymywać kontaktu dobrze że go zablokowałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z tych jak wy
hmmm01, kurde kim Ty jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja hmmmm one takie są niby cnotki, niby tylko z Tobą teges a tu zong:P niestety chłopie takie życie - dlatego nigdy więcej żadnych cnotek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z tych jak wy
nic mi nie oddał? chce utrzymywac kontakt - pisze sms'y. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z tych jak wy
vampire, ogarnij sie... gadasz jak ciota. mam wrażenie, że nie ma w Tobie nawet 2% męskości... tylko o babach i babach.. czemu w piątkową noc siedzisz w domu kurde? prawdziwy facet idzie na impreze wyrywac dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem facet :) Chyba wyczuła, że zacząłem ją olewać bo przejrzałem na oczy i zobaczyłem jej gierki. Ale oczywiście omamiony ładną buźką nie słuchałem nigoko.. Bo kto by słuchał jak pozna ładną dziewczynę. Muszę myśleć głową a nie główką. Sam się zastanawiam kiedy ja zmądrzeję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa do gory nie ta to inna:D ale ja bylabym zlosliwa na tyle zeby powiedziec temu oszukiwanemu drugiemu:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jutro mam zjazd na uczelnie i zaraz zmykam spać;) A o zcym facet ma gadac jak nie o babach:P oj pisze smsy i zatrzymał Twoje rzeczy które mu dałaś - no cóz wiec ja jednak mam więcej niż 2% męskości w sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko a myślałem ze ś spoko kobitka - cóz pomyłka ludzka rzecz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Mam takiego smsa z dzisiaj jak pisała, że chętnie by zlizywała miód z mojego ciałka :D I to nie żadna prowokacja.. sama tak pisała.. Tylko szkoda, że nie dostrzegałem tego jak się mną bawi.. Idzie się załamać, że takie dziewczyny poznaję. Modlę się, żeby następna była normalna. Może być brzydsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V - nie wyszlo Ci musisz sie bardziej postarac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z tych jak wy
dobra vampire, 3%... nie podniecaj sie tak. autor tematu powinien olac pinde. : ))) i nie przypominac sobie o niej nigdy wiecej, bo nie jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna - o jak pomyślisz to coś z sensem napiszesz;) hmmm - poboli poboli i przejdzie ale wierz mi takie cnotki nie są warte zachodu, najlepiej dac sobie z takimi spokój i urwać kontakt, bo jedynie co to sie bedziesz poniżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wiadomo.. Zapytałem jej się czy wie, że się do niej więcej nie odezwę. A ona nawet nie była tym zmartwiona więc może lepiej, że jest taką pindą. Jakby była wspaniała to bym więcej o niej myślał. Chociaż myślałem, że jest wyjątkowa, że ta jedyna .. No kurwa .. Żałosne myśli.. NIe jestem mściwy ale jakby chłopak jej zobaczył smsy to miałby ciekawą lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok żegnam państwa jutro musze ranow stać - uzcelnia wzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sadze, ze on to wie tzn teraz wie i zachodzic juz nie zamierza:P. A chcial sie tylko podzielić swym rozgoryczeniem:P ale odwet niewinny by sie przydał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V - wiem, ale to było pudło - wogóle nie trafione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale temat mi bardzo bliski autorze - pozdrawiam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olanie olanie.. Planowałem zrobić to pierwszy.. Jednak ona zrobiła to szybciej. Może to wyczuła, nie wiem. Wiem tylko, że po takich znajomościach aż chciałoby się generalizować i mówić, że takie są wszystkie. Wiem, że tak nie można.. Boże, żeby następna miała poukładane w głowie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie słodkie słówka. O wyglądzie, o moim wnętrzu.. Teraz piję 80 % rum i nikt mi nie podskoczy :D Jutro będe jak nowo narodzony bo wiem, że szybko mi przechodzi. Ale sam fakt jaki byłem głupi i zaślepiony mnie przeraża. Czuję się jakbym nie wyciągał żadnych wniosków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3m sie chlopku, lepiej idź spac:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę tylko dokończę mojego drinka.. Mocne to kurewstwo.. Ciężko to pić :P Stroh jakby ktoś nie wiedział. Poza tym to nie będe już przynudzał bo puenta i tak taka sama jest, że w dupie z nią i żyję się dalej. Czasami czuję jakbym się marnował. Zamiast pożytkować ten czas na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×