Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zauroczona Strzelcem

Co myślicie o facetach Strzelcach?

Polecane posty

Gość zauroczona Strzelcem

Jacy są? Warto się z w takich zakochiwać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktoszczelce
pewno strzelaja to tu to tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet strzelec
Ja jestem strzelcem. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto hehe
Ja mam męża Strzelca 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest strzelec. Ja rak jestem, zupełne przeciwieństwo charakterów, ale zgraliśmy się idealnie :) W sumie to wkurza mnie tylko ta jego niezależność, ciągle potrzebuje jak to on mówi, oddychać. No ale na szczęście znajduje czas dla mnie kiedy trzeba, to już się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfdsfds
kolejna nawiedzona wierząca, że to jaki ktoś jest zależy od dnia i miesiąca w którym się urodził. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktoszczelce
nie ma to jak byk hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona Strzelcem
Zaraz nawiedzona. Co to sobie na luzie nie można popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony jest spod znaku strzelca. Ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii, jest bardzo romantyczny, zaradny, pomysłowy. Nie sposób się z nim nudzić:) Kocham go :D A ja jestem zodiakalny byczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uulka
Znałam paru strzelców, ale z żadnym w związku nie byłam. Co mogę napisać... Ci, których znałam byli pełnymi energii facetami, o tysiącach pomysłów na minutę, wesołymi, uczynnymi. Niestety każdy z nich też lubił sobie poskakać z kwiatka na kwiatek. Nie żebym specjalnie wierzyła w horoskopy, ale coś w tym chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejaonomato
Ze Strzelcem miałam najlepszy seks w życiu :) Niestety okazał się właśnie tym skaczącym z kwiatka na kwiatek za moimi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kicha
ja miałam strzelca fruwał to tu to tam ceni sobie niezaleznosc...mój brat jest strzelcem no i współczuje jego dziewczynie bo łobuziak jest :) a mam jeszcze kolegów strzelców dwóch tacy weekendowi chłopcy i strzelają ale nie do jednej....lubią te swoją niezaleznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxccbg
ja tez potwierdzam-to nie sa wierni faceci.zawsze zaradni i przeaznie przy kasie.zdradzaja zone na lewo i prawo ale nigdy jj nie zostawia.dusze towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałem ze to pijaki , chuliganie , i narkomani natomiast koziorozce to istna oaza męskosci bliznieta .... maczo meni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudziarzem na pewno nie jest:D fajny znak zodiaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec co strzela
No i wyszło że jak jestem Strzelec, to ze mnie drań ;) No to was zaskoczę - poza tym, że faktycznie cenie sobie niezależność i własne życie, to jednak gdy jestem w związku to moja kobieta jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu. A "własne życie" to mam tu na myśli moją pasję, której się poświęcam i z niej nie rezygnuję z niej tylko dlatego, że kobieta tak chce. Zresztą nie poznałem jeszcze takiej co by mnie od tego co robię odciągała :) A, i nie zdradzam też gdy jestem w związku. Ale gdy jestem wolny, to faktycznie lubie sobie poflirtować i uwielbiam seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec co strzela" strzały strzelca siegaja w porywach i metr :P no ale to musi byc zdrowo wyposzczony :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×