Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolkaaa8

Jakie karnisze i zasłony wybrać?

Polecane posty

Gość parasolkaaa8
czkelaam cierpliwie i otworzylo mi sie zdjecie - bardzo fajnei wygladaja firanki i zaslonki , tylko mi osobiscie pomaranczowa kanapa nie pasuje ale to tylo moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest taka jajeczno-żółta narzuta (zdjecie z lampą trochę zmienia kolory), właściwie koc polarowy opcjonalnie, jak mi się znudzi - to mam taki sam - jasnoniebieski kanapa jest ecru z terakotą, ale ze względu na czarne koty muszę mieć coś na wierzchu, co sie da często prać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolkaaa8
oo no to fajnei ecru to tkai uniwersalny kolor :) a jesli to narzuta to neima problemu:) mozesz dopasowywyac sobie kolorkido woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolkaaa8
jeszcze mam problem zkorytarzem nieimam tu zadnej szafy i potrzebuje szafke na buty, podobaja mi sie wiklinowe bardzo ale neiwiem jak to jest w praktyce? jak wy macie rozwiązany tne problem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sluchaj ewy
Jesli chcesz zrobic z pokoju jajecznice ze szczypiorkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam rozwiązanego :( ale przymierzałam sie do komody, bo typowe szafki na buty - to raz, że mieszczą ich niewiele (np. po dwie pary w trzech poziomach), a nas jest troje, a butów, w których sie chodzi jest więcej niz 2 pary w sezonie a dwa, że te miejsca są b. płytkie i wchodzą buty typu czółenka, a ja chodzę raczej w butach typu trapery ;) rozglądałam sie za jakąś komodą, gdzie są normalne półki i szuflada, czy dwie - na pastę, szczotkę i inne butowe drobiazgi mają przeważnie 40 cm głebokości i taką sobie wnękę zostawiłam, budując ściankę w przedpokoju (dł. 80 cm) 0 myślę, że tam zmieszczę wszystko, co trzeba wiklina... myślę, że jest ok, jeśli wymiarowo pasuje, no i kolor jest w góry narzucony, chyba, że sobie przemalujesz nie polecam krzeseł, bo strasznie skrzypią-trzeszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolkaaa8
chce zeby byl slonecnzy i przytulny to doradzcie mi cos:) jescze , w chwili obecnej jestem zdecydowana na karnisz tylko na okno i jasna firanke hmm a wlasnie jakie rolety proponujecie? moze cos z bambusa hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolkaaa8
no wiklina mi sie starsnzie podoba ale boje sie ze te szafki sa takie lekkie ze jak bede przechodzic zaczepie i cala szafka w drugim koncu korytarza sie znajdzie heh mam w korytarzu dwie sciany pomalowane na cafe latte i dwie z tapeta taka http://www.allegro.pl/item629698165_tapeta_tapety_wstazki_as_creation.html bardzo mi sie podoba to polaczenie:) i wlasnie mebelki beda przy scianie z tapeta, lustra mam z ikei tez tkaie fale dwie dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiklina, to może nie jest najlepsze rozwiązanie, ale moze rattan - wygląda zacniej i można kupić meble plecione z rattanu. Bardzo fajnie do takich mebli wyglądałyby kolory zgniłej zieleni, fiolet tez jest ok. Można zasłony w takich i innych kolorach znaleźć na dekoria.pl - maja gotowe aranżacje, wiec zawsze można coś podpatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP.
Proponuję Ci drewniane karnisze (http://karnisz.net/do/cat/avantiNatural/Avanti-Natural) . Moim zdaniem takie nie będą gryzły się z kolorami, które masz. Wykończenia masz różne - tylko przebierać. Idąc w drewno i takie barwy ziemi, jak masz teraz sprawisz, że pokój, który wyposażasz będzie ciepły. Jak tylko słoneczko wpadnie przez okno nie będziesz chciała stamtąd wyjść, tak będzie miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzinek
Anka.P, skąd Ty to wytrzasnęłaś? 20 zł za karnisz???!!! Oczom nie wierzę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzinek
niezły ten karnisz.net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelciaLWO
Hej ja zawsze bylam milosniczka zaslon u siebie mam "Fizzy Lime" z miniroom .pl zamawialam na metry i swietnie to wyglada;) pokoj zawsze lepiej wyglada z zaslonami niz z firankami ale rowniez mozna mieszac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o karnisze to są super w http://www.bramex.pl/pl - mają dobre mocowanie i nie rdzewieją. Można też zamawiać dowolną długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.veronatextil.pl/produkty/zaslony.html Zasłony metrażowe, gotowe oraz komplety zasłon dekoracyjnych w różnych kolorach i wzorach, aż po bardzo ozdobne gotowe zestawy. Doskonale sprawdzą się one w wystroju mieszkań i domów prywatnych, jak i w miejscach użytku publicznego oraz w lokalach, takich jak: restauracje, sal konferencyjne, eleganckie hotele, pensjonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne zasłony znajdziesz na http://www.veronatextil.pl/produkty/zaslony.html Zasłony pełnią funkcję zarówno użytkową, jak i estetyczną. Po pierwsze wybierając materiał zasłon, powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na to, czy ładnie będą się one prezentować na oknie, ale także sprawdzić ich poziom przepuszczalności światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Bardzo ładne zasłony są u telimenastudio, sama w zeszłym roku kupowałam i są naprawdę wysokiej jakości i już po 2 praniach nadal wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×