Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malutka758

WYCISKARKI SOKU

Polecane posty

Gość aanaid
OK przekopałam cały internet i to forum w poszukiwaniu odpowiedzi jaką wyciskarkę kupić. Wnioski jakie mam po miesiącu czytania komentarzy to, że wszystkie wyciskarki są super i wszystkie też do d... . Domyślam się, że większość komentarzy pochodzi od przedstawicieli handlowych firm, to ich praca ale tak jak ktoś wspomniał ich komentarze nie ułatwiają wyboru bo swoje chwalą inne oczerniają i konsument już ma mętlik w głowie... Ja poszukuję wyciskarki która byłaby w stanie wycisnąć sok z pokrzywy zbliża się wiosna i na te soki właśnie się przygotowuję. Wyciskarka może być i z górnej półki bo na to nie pożałuję kasy byle by wycisnęła tą pokrzywę. Poza tym będą u mnie szły jabłka różne i miękkie i twarde. Nie mam parcia na dodatkowe opcje oleje, masła, sorbety bo co jest 10w1 to w każdej z tych rzeczy jest słabsze. No i chciałabym aby moja wyciskarka była wykonana z takich tworzyw, które nie będą szkodzić mojej rodzinie. w chwili obecnej zastanawiam się nad którąś poziomą bo to one mogą lepiej wyciskać sok z zielska i myślałam nawet nad angel ale moja znajoma coś wspominała że metal nie koniecznie dobrze łączy się z sokami ...? A jeszcze tak z przekazanych przez moja znajomą uwag odnośnie porównania wyciskarek to ona ma taka za 2000(K...) a jej siostra za 800(P...) obie są pionowe i Panie nie widzą różnicy w wyciskanych sokach, to po co przepłacać ...?

Gość Robert1979
Witam Ponownie, Od jakiegoś czasu jestem już posiadaczem wyciskarki. Niestety nie mam porównania z żadną, gdyż jest to moja pierwsza wyciskarka. Mogę powiedzieć, że zakup się udał. odpady są naprawdę suche w porównaniu z sokowirówką. Daje radę z twardymi owocami jak i miękkimi. niestety Zielska jeszcze nie ciąłem nie licząc paru listów z kapusty pekińskiej. Czyszczenie... jest banalne aż w zasadzie się zdziwiłem. pozostałości jest tyle co kot napłakał. Zdziwiło mnie bardzo, że pod ślimakiem jest zagłębienie gdzie jest " śruba mocująca" i tam zostaje z kolej sporo tego (może tak po prostu musi być). Ciekawe jak w innych urządzeniach jest, czy macie tak samo? Na pewno nie pokazują tego miejsca na pokazie (w sklepie widziałem jak demonstracja była i zachwalanie ale nie było pokazywane to właśnie miejsce). Nie licząc tego to i tak bardzo dobrze jest. Co do składania i rozkładania. W pierwszej chwili miałem problem ze złożeniem jej. nie mogłem zamknąć pokrywki. ale trzeba wyczuć wszystko by ładnie się spasowało i wtedy już idzie prosto. Moja ma wąski wlot, i nie przeszkadza mi to. przygotowanie towaru do wyciskania nie jest męczące i czasochłonne. To chyba tyle co mi sie rzuciło po pierwszych wyciskaniach :)

Gość topolka00
skladanie i rozkładanie wyciskarki nie jest jakies mega istotne , jest wazne ale bez przesady nie bedziesz tego robiła z instrucja jak tam sa trzy elementy do złozenia . wazne w wyciskarce jest jednak jak robi sok

Gość Delana
ja od roku używam caso germany i jestem zadowolona, mam do niej 3 sitka bo lubie sorbety nie mogę jeść innych lodów bo jestem uczulona na mleko :( ps czy ktoś ma namiary na dobrą eko zywność kraków dajcie znac :) shaiya@o2.pl

Gość gość
Polecam wyciskarke REDMOND. Od jakiegoś czasu zastanawiałam sie jaką kupić, i na jednym z forum przeczytałam o REDMONDZIE. Kupiłam na promocji i uważam ze to naprawdę dobry sprzęt. Cicha, dobrze wyciska owoce, warzywa i najważniejsze bardzo łatwo się ja czyści. Polecam, widziałam ze na stronie Komputronika jest w promocji.

Gość gość
Kupiłam wyciskarkę na electro.pl, nie dość, że cena była atrakcyjna to o wiele lepiej się sprawdza niż stara sokowirówka. Soki robię teraz codziennie.

Gość kluskatak
Ja mam Muke. Soki piję prawie codziennie i często testuję nowe smaki. Ogólnie jestem zadowolona, nawet na blacie prezentuje się to nieźle przez swój oryginalny design.

Gość Monika Jabłońska
Ja zdecydowałam się na wyciskarkę kalorik i jestem bardzo zadowolona. Porządna firma i cena przystępna więc polecam.

Gość pepsinka3
kuvings B 6000 super wyciskarka. poprzednio miałam ELDOM pj 400 to była masakra.

Gość Franek łowca bramek
Firmy które maja w swojej ofercie wyciskarkę powstają jak grzyby po deszczu. Są ich dziesiątki jeśli nie już setki. Nie dałem sie zwariować i na początek kupiłem Zelmera ale to jest straszny niewypał. Może i odkurzacze produkowane 40 lat temu były porządne ale wyciskarka im nie wyszła. Drugie moje podejście do maszyny do soku to zakup głownie ze względów urody Pani sprzedającej :-) Jest to Vortex. Z tego co widzę to wyciskarka mało znana, na formy nie opisywana. Ale powiem ze jestem zadowolony. Mocny silnik, wolne obroty nie psuje sie nie zacina. Sok o fajnej konsystencji ani za gesty ale woda lurowata to tez nie jest. W sumie to polecam każdemu.

Gość sonia852
Kupiłam wyciskarkę Blaupunkt zamówiłam ja w sferis, produkt godny polecenia, soki robimy teraz praktycznie codziennie :)

Gość miss_sarita87
ja mam kuvingsa i nie ma co tak zachwalać, drogi i podczas pracy się strasznie zapycha (co za tym idzie że w soku jest dużo paprochów). Za tą cenę lepiej kupić coś tanszego bo nie ma duzej różnicy :/ na mojej jeszcze łuszczy się farba jak poszłam do sprzedawcy to stwierdził ze to z mojej winy lol obecnie jestem na kupnie nowej drugi raz nie dam się naciąć

Gość vanilola
ja mam vortex i jestem bardzo zadowolna :) sok z ananasa rządzi do tego mięta

Gość Domart1990
Kielce Pasaż Świętokrzyski od dzisiaj 20.04 do niedzieli włącznie jest stoisko na jarmarku przy głównym wejściu wolnoobrotowych wyciskArek soku. Degustacja, promocje gratisy, raty bez odsetek. Zapraszam!!!

Gość Cyfral
Doradźcie mi proszę. Czy wyciskarka wolnoobrotowa poradzi sobie z wyciśnięciem ok 20kg czarnej porzeczki? Czy taki sok po pasteryzacji można przetrzymać na zimę? Dotąd robię soki w sokowniku na parze, ale jakościowo sok z wyciskarki byłby zdrowszy.

Gość gość
Polecam wyciskarki Redmond, teraz trwa na nie promocja w komputroniku

Gość ksiezniczkaleia
Ja do niedawna korzystałam z wyciskarki odziedziczonej po moich rodzicach, ale kiedy się zepsuła, też stanęłam przed ogromem sprzętów do wyboru. I szczerze mówiąc, kopiąc w necie, można naprawdę zgłupieć od ilości różnych opinii. U mnie o wyborze zdecydowało jednak polecenie moich dwóch bliskich znajomych, którzy korzystają z sokowytłaczarki ronic i na tym w końcu stanęło, bo przynajmniej miałam okazję sama skorzystać z tego sprzętu u jednej z nich w domu. Różnie bywa z opisem produktu przez producentów, bo na opakowaniu można napisać wszystko, a nikt Ci w sklepie nie pozwoli przygotować koktajlu i zobaczyć jak się sprzęt zachowuje, jak się go myje itd. Dlatego ja się poddałam z szukaniem po necie, przetestowałam akurat ten sprzęt u znajomych, kupiłam i sprawa załatwiona ;) miałam szczęście, bo wciąż jestem tak samo zadowolona i widzę, że nie rozstaniemy się przez długie lata z ronic'iem ;) powodzenia w znalezieniu czegoś idealnego dla was!

https://terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense. Kupiłem taką wyciskarkę. Wybrałem złoty środek. Ta wyciskarka ma podobne parametry do topowych a kosztuje połowę ceny. Jest koreańskiej produkcji, a materiały użyte są z ultemu, tritanu i BPA free. Czyli tak jak w tpopwych wyciskarkach. Po prawie rocznym użytkowaniu jestem zadowolony z wyciskarki.

Mam ręczną wyciskarkę i nie lubię jej za bardzo, większość owocu zostaje niewykorzystana, mam też sokowirówkę i jest moim zdaniem lepsza. Mniej się marnuje, poza tym można miąższ wykorzystać do czegoś innego, przynajmniej ja tak mam w panasonicu, ze zbiera mi się oddzielnie .

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować