Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mam pomysła*****

wiecie co, ale shit.jakie czasem głupie pomysły włażą do łba

Polecane posty

Gość ale mam pomysła*****

nie wiem czemu i nie wiem jak przyszło mi na mysl cos tak głupiego. otóz chodzi o to ze zwróciłam uwagę na sasiadkę moich tesciów, znam ja tylko tak z widzenie, ona chyba ma około 14 lat.nie wiem konczy gimnazjum w 2011 r. 14 lat niby dziecko, ale cholera laska z niej rosnie nie ztej ziemii. i w dodoatku maksymalnie wtypie mojego męża. ładna naturalna blondyneczka, szczupła, delikatna uroda, pociagła twarz, bardzo delikatne rysy twarzy, długie blond włosy, .w zyciu bym nie pomysla o niej jako o rywalce, nie wiem czemu cos mnie tak tkneło ze ona sie spodoba mojemu męzowi.narazie moje głupie mysli dochodzą do etapu ze mu sie spodoba i bedzie szukał kontaktu z nią. ale mi sie smutno zrobiło ehhhhh jak myslenie boli. miała któras podobne mysli. wiecie jak nie które małolaty teraz wyglądaja i ...jak sie zachowują. aha my mamy po 25 lat, wiec nie az takie stare konie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryyrtyrtyrtyrt
no jo te siksy w tym wieku to jak kurewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjkjkjkjkj
heee ja tez spod byka patzre na te gwoniary, juz sie boje jak moj sasiadki podrosną do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam pomysła*****
oczywiscie nie mysle ze teraz mu sie spodoba, ale tak za 4 lata.ja uwazam ze 14 latki to dzieci, ale niestety one teraz tak wygladają na 20 conajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×