Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estranged

wzruszajacy filmik

Polecane posty

Gość a dlaczego zaraz
Mną się też kiedyś ktoś tak podobnie zabawil. :( I co za zbieg okoliczności, ze widzę to imię w poscie nade mną. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffffffffff
Ech... Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olibabka oli
ale ja widze cos tu pocieszajacego. ze ten gosc tez był smutno, zrobiło mu sie przykro. gorzej by było jakby sie smiał. wtedy bym tego nie zniesła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja mam podobnie
straszne to bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak nie ty
rzeczywiscie poruszajacy filmik, a juz mialam nadzieje na szczesliwe zakonczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelineczkakaka
wow , super filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Kowalski
Może coś innego - owszem, ale sorki... tak się wzruszać na filmie autorki ? egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo smutny film. Juz mialam nadzieje (ogladajac go), ze... A tu takie zakonczenie... Tez sie bardzo wzruszylam. Taki mezczyzna (oczywiscie w rzeczywistosci) zrobilby na mnie wrazenie i to ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak nie ty
Henryk, czy ty w ogole znasz pojecie slowa egoizm? chyba nie bardzo.. jestes po prostu niewrazliwy albo takiego zgrywasz, ale nie powinienes sie dziwic ze ten filmik wzrusza kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olibabka oli
nikt nie podziela mojego zdania??mi sie lepiej zrobiło jak widziałam ze mina tego gostka jest tez smutna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Kowalski
Taaak... bo dla was najważniejsze są emocje i patrzenie na własne cierpienie. A ten filmik autorki jest taki sobie. Do bani. widziałem lepsze. dziś laski płaczą przy wzruszających romantycznych filmach ale tragedii wolą nie widzieć. I gdzie tu wrażliwość ? Płakać na Titanicu na przykład a nie widzieć zła i cierpienia ludzi na ulicy ? To jest wrażliwość ?! - nie, to jest wygodnictwo i pozorowana wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak nie ty
Skad wiesz ze nie widza zla i cierpienia na ulicach? A ty widzisz? Wzrusza cie to, robisz cos z tym? Ten filmik jest wzruszajacy przez to jak jest nakrecony, koncowka filmu zaskakuje, duzo kobiet to romantyczki, teskniace za prawdziwa miloscia i w tym filmiku mozliwe ze odnajduja siebie, swoje zycie Kobiety po prostu inaczej na to patrza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
ktoś tam wyżej napisał, ze pocieszajace jest to, ze temu facetowi też jest na koncu smutno, bo ma smutną mie. Nie, moi drodzy. Na samym koncu to on jednak chce przejsc z kapeluszem (czy czymś podobnym :D ) po przedziale i pozbierać "contributions) czyli datki pienieżne za obejrzane przedstawienie. Zero współczucia. Facet to swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac jak dla mnie
nie ma w tym nic wzruszajacego.w filmie zauwazylam jedynie naiwnosc kobiety i cwaniactwo faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×