Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nezzda

Co zrobić by nie czuć nic???

Polecane posty

We własnym mniemaniu "ynteligentny". Tak się wymądrzasz, wyzywasz biedną dziewczynę, która po prostu źle ulokowała swe uczucia, od głupich cip a taki niekumaty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiFesto
Taki czyly jaki? Dziewczyna zle ulokowala? NO wiesz jakby to powiedziec, to ze ja ja wyzywam to ma znikome znaczenie, pytanie co ta dziewczyna z tym zrobi. Ale widac ze w tobie tez jest morze naiwnosci. Tak jakbym rzeczywiscie wyrzadzal jej tym wielka krzywde. Oj biedne zwierzatka w telewizorni, jak cierpi ta biedna antylopka i jaki niedobry lampart. To nie moze tak byc! Swiat jest niedobry, Bog jest niegrzeczny jak tak moze na to pozawlac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiFesto
W zasadzie jeszcze tak myslac analitycznie, to to ze zle ulokowala to pikusl gorsze jest to ze nic nie kuma i ze nie wyciaga zadnych wnioskow. Mialkosc i plycizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest naiwna.. Zgadzam się z ManiFesto, choć zrzuciłbym trochę z tonu.. Ale generalnie gdybanie po tym co facet już dostał świadczy tylko o dziewczynie. Ale to niestety się tyczy większości naszego społeczeństwa .. nie tylko kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz myśleć, mówić, wyżalać ale jeżeli nic nie zmienisz to łatwo będzie ci przypiąć etykietkę jaką Ci przypina ManiFesto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle bronię co współczuje. Dlatego jestem niby naiwna? Rzeczywiście bardzo złożony sposób myślenia, wkurzają mnie tacy mądralinscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczucie
a ja myślę ze ManiFesto albo sam takie błędy popełniał albo cały czas błędy w zyciu popełnia i stad jego mądrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, to jego oburzenie mogłoby o tym świadczyć, wszakże "drażni nas w ludziach to, czego nie akceptujemy u siebie" Ale ten jego tekst z trendem na "bycie homo" to mnie normalnie powalił do reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczucie
ale o zamykaniu się w sobie , kretywności i noweczesności bardzo trafnie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiFesto
DzieckoSzczęścia nie rozumiesz po prostu o czym gaworzymy, ale dlatego wlasnie jestes naiwna, tak wlasnie myslisz, jak niedojrzaly czlowiek, niestety w dzisiejszych czasacch bardzo niewielu ma szanse dojrezc. I o to w tym wszsytkim chodzi. Rozumiesz? Watpie, nazwij mnie czymchcesz chetnie to przyjme. I tak mi to rybka. Empatii mam wiele ale wpewnym wieku czlowiek musi byc dorosly i wiedziec co i jak, jego zasaranym obowiazkiemk jest wiedziec jak wychowac potomstwo i dac mu odpowiednia nauke aby nie cierpialo tak jak nezzda. Uwierz mi przykro jest patrzec na te wszsytkie przypadki, tym bardziej przykro ze nie raz zlosc czy wrecz nienawisc za to ze ktos skrzywdzil skierowana jest w kierunku osob wspolczujacych. To nie miejsce aby to tlumaczyc jezeli masz troche oleju w glowie to pojmujesz co chcepowiedziec, Jezeli nie to masz "jezyk" zeby pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To se wychowaj swoje potomstwo na ludzi ale co to ma do autorki? Skoro (twoim zdaniem) została wychowana na naiwną idiotkę to chyba i tak już nic jej nie pomoże? Doskonale rozumiem o czym "gaworzysz" ale twierdzeniem, iż istnieje trend na bycie homo przeczysz po prostu tej mądrości, co do której chcesz w swoich postach przekonać i to przyciemnia wszystkie twoje, nawet trafne, spostrzeżenia, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiFesto
a gdzie ja napisalem ze istnieje trend? Owszem istnieje! Obejzyj sie do okola. Ja nie twierdze ze kazdy jest homo, bo nie kazdy ma predyspozycje wbrew pozorom, ale kazdy byc moze. O innych zbocznieach nie wspomne, bo pewnie zaraz stweirdzisz ze to sprawa indywidualna, ble ble ble... Wychowana zostala na idiotke? Owszem, czego sie wstydzic? Niech sie wstydza rodzice! A moze nie mieli sami odpowiedniego wychownia. bywa. Czas dorosnac, czym predzej tym lepiej, dla siebie, dla innych. Zyczę tego, może wydaje ci się po tym co napisałem że jest inaczej... no i włąśnie w tym jest problem że nie dostrzegasz tych paradoksów i autorka też, dlatego teraz przez jakiegoś frajera cierpi. Ale to jej wybór. Ja jej mówię uczciwie że jest głupia z pełną świadomośćią tego że jej złość może zostać skierowana w moją stronę, chociaż tutaj w odróżnieniu odralu jestem za magiczną barierą. Ale w realu też to robię, jak dłuzej kogoś znam to jest mi wdzięczny za uświadomienie, chociaż nikt tego nie mówi wprost. Może kiedyś. Ostatnio spotkałem młodą dziewczynę, duuuuża przemiana w wieku 20 lat! Interesującca osoba, ale widać że ona miała przygotowanie, wpadła tylko w wiry głupiego życia i trendów homosiowych. Cieszy że są gdzieś jeszcze ludzie na tej pustyni. Żydzę dojrzewania w słońcu nie w wietrze, śniegu i o gradobiciu. Chociaż z perspektywy czasu docenia się i taie trudne przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mersoniniftzuiaction
Droga autorko ja mam tez okropny bol serca chociaz jestem facet kocham pewna kobiete calym sercem. Moja przyjaciolke, ktora ma swojego chopaka i nic na to nie moge poradzic. W sercu pali mi sie ogien cierpienia. Zyjemy w czasach w ktorych wszystkie uczucia trzeba zachowac dla siebie, udajac, ze wszystko jest w porzadku udajemy twardzieli, a ja ja tak kocham bardzo martwie sie bardzo o nia i chce by bya szczesliwa gdy o niej mysle lzy plyna mi do oczu. Przepraszam, ze sie tak rozpisuje o swoich problemach, ale nie mialem gdzie i komu tego powiedziec musze kryc swoje prawdziwe uczucie nie chce nikomu zycia zniszczyc. Trzymam kciuki za Twoje szczescie i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie twierdze ze kazdy jest homo, bo nie kazdy ma predyspozycje wbrew pozorom, ale kazdy byc moze. O innych zbocznieach nie wspomne, bo pewnie zaraz stweirdzisz ze to sprawa indywidualna, ble ble ble..." O ja pierdziele, wychowałeś się w MW? Dobra widzę że nie ma o czym gadać, idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczucie
ManiFesto uprawiasz zwyczajna filozofię :) i tyle w tym temacie , autorki nie nazwałbym idiotką bardziej wydaje mi się ze jest osobą wrażliwą a że dzisejszy świat jest taki a nie inny no to niestety , nigdy kolego nie zroumiesz spojrzenia osoby wrazliwej dla ciebie zawsze bedzie idiotką , i powiem ci jeszcze jedno wrazliwosc nie koniecznie wynosisz z domu niekoniecznie wpajaja ci ja rodzice, z tym sie rodzisz i zebys nie wiem jak byl dojrzaly zebys nie wiem jakbyl madry to sa chwile w ktorych i tak popelnisz bledy ktore cholernie bola a jeszcze tym bardziej ze wiesz ze jest zle ale brniesz w to dalej bo mimo ze glowa mowi nie serce zupelnie cos innego a osoba wrazliwa gwarantuje zawsze bardziej poslucha serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mersoniniftzuiaction
Masz racje przeczucie. Ludzie nie potrafia wrazliwych ludzi zrozumiec :( Ja tez jestem wrazliwy i milosc wiele dla mnie znaczy niestety jednak zyjemy w czasach w ktorych wrazliwisa wyzywani i szykanowani dlatego na codzien nie okazuje uczuc, wszyscy udajemy twardziei przez to co sie w tych czasach dzieje, to smutne i zalosne niestety jednak prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiFesto
mersoniniftzuiaction tu nie chodzi o "wrazliwosc", mozna ew. mowic o nadwrazliwosci jako zaburzeniu. JEzeli wszscy bda bezwzgledni to? Kazde dziecko jest niewinne i mowi mamusiu, tatusiu, pragnie milosci, i wierzy kazdemu. Dorosli tez szukaja milosci i szczescia, reszta jest niezywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mersoniniftzuiaction
Lepsza nadwrazliwosc niz calkowity brak uczuc chociaz z drugiej strony tak zyje sie lepie przepraszam ide spac z mysla o osobie ktora kocham, ale nigdy jej nie bede mial przy sobie :( ech dobrych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odiii33
ManiFesto Masz klapki na oczach wspolczuje ci ze nie potrafisz rozmawiac nie okazujac swojej zlosci, nie wyzywajac, nie majac w sobie za grosz empatii. Tobie sie tylko WYDAJE ze rozumiesz. Piszesz tutaj ze swiadomoscia "Ja jestem madrzejszy od wszystkich tych ludzi na kafeteri". Po tonie twoich wypowiedzi to widac. Masz bardzo ciezki charakter i ciekawy jestem jak sobie radzisz z tym w zyciu, zwlaszcza w relacjach z innymi ludzmi. Co do autorki zostaw tego faceta, nie jest wart ciebie i twoich uczuc. Wierze ze znajdziesz kogos kto w pelni na nie zasluzy i doceni to ze jestes tak wrazliwa i uczuciowa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×