Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani bez pana

Poznam pana w okolicach 40-tki

Polecane posty

Generalnie uważam, że powinowactwo duchowe, tak jak przyciąganie fizyczne z wiekiem ma mało wspólnego. No ale jakoś trzeba było nazwać topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant, z całym szacunkiem, ale znaki zodiaku są dla mnie na poziomie rozrywki typu plotki ze świata gwiazd i przepisy kulinarne. Więc nie dobieram sobie znajomych na ich postawie. Ale ja pomyślę o ludziach mi bliskich, to to akurat nie był żadne z tych znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, że wiek tak naprawdę jest tym, czym go postrzegamy." Nie zgadzam sie z tym calkowicie. Patrzac na kobiete 40-letnia dostrzegam kobiete 40-letnia. Ona moze miec wewnatrz 25 ale takze 60. Postrzeganie wieku moze sie diametralnie roznic od stanu faktycznego. Nie moge polegac ani na zmyslach, bo te sa zawodne ani na meskiej intuicji, gdyz taka nie istnieje:) Wiek jest tym, czym chcemy zeby w nas byl. Integralna czesc osobowosci. Zbyt malo wazna, zeby byla decydujaca, a za bardzo znaczaca, aby przejsc obok obojetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apopleksja
Męska intuicja jak najbardziej istnieje, tylko że mężczyżni najczęściej są bardziej racjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Męska intuicja jak najbardziej istnieje" Wyczuwam cos na ksztalt zazdrosci, ze mozna polaczyc racjonalizm z intuicja. :p Dobrze, ze to tylko teoria... Ani kobieta obdarzona intuicja o cechach twardego faceta, ani mezczyzna o racjonalym podejsciu do zycia korzystajacy z intuicji jako narzedziao postrzegania swiata - zadne z nich nie moze powiedziec, ze zna prawde o wieku. Co innego Amant:P Reklama: Amant ma zlosliwy szosty zmysl i ...odpowiednia do wieku stopke Koniec reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiek jest tym, czym chcemy zeby w nas byl.\" A toż, proszę pana, dokładnie to miałam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laulala
Gdyby post brzmiał "poznam panią w okolicacch 40-tki" sukces byłby gwarantowany. Ale czy na kobiecym forum mozna poznać sensownego, wolnego meżczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Kowalski
No i? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, Laulala, zapewne masz 100% racji, ewentualnie gdyby tego pana chciała zapoznać 20-tka to może jakiś by się nawet na damskich forum znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ogłoszenie było nieco żartobliwe (co nie znaczy że nie chcę poznać:) ) ale liczyłam na obecność np innych niewiast, co chcą poznać, zawsze może wymienić doświadczenia, jako to jest z poznawaniem kogoś w tym wieku (będąc samym również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście jestem np całkowicie zrażona do portali. To jest taki sklep z ciasteczkami (myślę o mentalności panów) tu puścić oczko, tu zagadać, a tak naprawę albo są to osoby w związkach albo tak naprawdę nie nastawione (nie gotowe) na uczciwe wyjście do kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkkkkkk
Ano tak to bywa z portalami randkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×