Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sorry ale muszę

Poniżanie dzieci

Polecane posty

Gość Sorry ale muszę

Co zrobić z debilnym ojcem ktory ciągle drze gebe na swoje dzieci. Dodam, że sa to porządne, grzeczne, dobrze uczace sie pociechy, on raczej jest nieudacznikim i popaprańcem. wdzierz się w każdą scieżkę i ch zycia twierdząc, że poswięca sie dla nich i na każdej z tych ścieżek pozostawia ból i nienawisć. Dzieciaki mają go dosć. Są dla niego opryskliwe. Rano obchodzi pokoje i ciągle ich budzi, zadaje głupie pytania, wtraca sie i pieprzy głupoty. Jak zrobic, by zrozumiał, że jest idiotą i odczepil się od nich. Gdy zwracam mu uewagę, proszę to jest jeszcze gorzej. Despota, czy idiota... nie iwem, ale życie z takim to cos strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie że masz ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbb
ja mam takiego samego. Nic sie nie da zrobic, może ignorować. Najlepszym rozwiązaniem jest wyjść z domu kiedy np osiągnie sie pełnoletniość. Moj tez drze jape na każdym kroku i tratuje wszystkich w domu jakby nie mieli mózgu. Moze niedługo wyjde z domu to bedzie w koncu spokój:) dodam ze mam 23 lata i całe zycie sie z nim mecze, wiec teraz przydało by sie troche normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystawić dziada za drzwi....pozniej to sie dzieciakom odbije i beda takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×