Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda24krk

Byłam wczoraj na Marszu Tolerancji w Krakowie

Polecane posty

uppi uppi uppi geby pozatykalo homofobom?? nikt sie nie odzywa bo trudno jest przyznac racje gdy moje argumenty sa nie do odparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to
agais.....uprzedze z gory,mam kolege ktory jest gejem i zyje z partnerem juz chyba z 10 lat i wiesz co mi powiedzial? a mianowicie ze oni nie chodza na te parady bo to jest zenujace i ze tam chodza tylko swiry... z moich doswiadczen.....ciezko mi bylo kiedys wytlumaczyc 5 letniemu synowi dlaczego na tej paradzie panie pokazuja piersi a panowie maja takie dziwne majtki,dodal jeszcze ze na paradzie sw.Mikolajow tego nie bylo.... i dlatego nie musze ich chwalic ani przyklaskiwac..... dziwne ze hetero nie robia jakis marszow zeby pokazac ze jestem z kobietom......bynajmniej w miescie w ktorym mieszkam.... a miasto to jest najwiekszym chyba skupiskiej gejowskiej spolecznosci zaraz po San Fran..... i pomimo daleko posunietej tolerancji(o ktorej w polsce mozna tylko pomarzyc) malolaci dalej sie wyzywaja od pedalow bez wzgledu na kolor skory.......i badz tu madry:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co byście
tu za mądrości wypisywali i tak lesby i pedały to popaprańcy o zachowaniach wbrew naturze ,na szczęście jest ich tylko odsetek tylko po co się z tym tak obnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz samych znajomych
bi w jakim patologicznym szambie ty żyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaelkrre
Też tam byłam i masę czasu zajęło mi szukanie hotelu na drugi raz ludzie zwróćcie uwagę na neohotel.pl. Świetny dojazd, miejsca parkingowe w dodatku w hotelu spokojnie. Idealna baza wypadowa. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×