Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konsumentkonsumuje

Czy facet może być z grubą dziewczyną i się jej nie wstydzić??

Polecane posty

Gość Konsumentkonsumuje

Ale nie na zasadzie "jestem wspaniałomyślny, że zabieram ją do znajomych i niech oni też wiedzą, że jestem wspaniałomyślny" tylko po prostu "kocham ją, jaka jest, a jest cudowna"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc,mialam kolege ktory mial bardzo gruba dziewczyne,byl z nia bo ja bardzo kochal,ale ona po 3 latach odeszla od niego,a on do tej pory cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje niezbyt szczuple kolezanki maja przystojnych mezow:) Widzocznie dle niektorych wyznacznikiem szczescia nie jest wyglad zewnetrzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet taki jest :) jeszcze sie obraza jak nie chce isc...a ja sie wykrecam,bo zle sie czuje z ta waga...utylam w ciagu ostatniego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
gowno prawda:P po prostu niektorzy faceci lubia panie przy kosci :) moja kolezanka(bardzo gruba) miala szczuplego faceta,potem zerwali ale gdy z nia rozmawialam kazda jego poprzednia dziewczyna byla gruba! niektorzy nawet tucza specjalnie swoje partnerki zeby byly grube bo strasznie ich to podnieca i kreci;) wszystko zalezy od gustu i upodoban :D np wiekszosc spoleczenstwa uwaza ze zniewiescieli i chudzi faceci sa paskudni a mi WLASNIE tacy najbardziej sie podobaja i strasznie kreca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdemu podoba sie cos innego:) Mi niekoniecznie taki chudy mezczyzna:)Smiesznie bysmy wygladali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sratatata!ja mam podobny gust!=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lubi szczuple...sam mowi,zebym uwazala co jem...to moja wina,ze tak zgrublam,ale powoli sie za to zabieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rododendronna
sama do szczupłych nie należe, ale na każdą wzmianke o odchudzaniu mój facet się wkurza, mówi że nie chce żebym się odchudzała, że podobam się mu taka jaka jestem a poza tym to nie mam się z czego odchudzac! (jasne, tylko ze mam 15 kg nadwagi nie wiem jakim cudem on tego nie zauważa :D) także najwidoczniej są jeszcze faceci dla których sylwetka nie jest aż taka ważna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dla ciebie dziala....
jak juz ktos pisal zalezy od upodoban ,jednak jezeli ktos lubi szczuple a jego dziewczyna jest troche przy kosci to wg wstydzilby sie jej,zwlaszza jezeli jego koledzy mieliby fajne zgrbane dziewczyny. trudno jest to ocenic bo ja bym sie wtydzila grubego faceta,dlatego ze lubie facetow o takiej sredniej budowie, nie patykow,ani nie bykow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtF
Ludzie czy wy nie rozumiecie, ze sa faceci, ktorym podobaja sie grube? Nie dlatego, ze no nie patrzy na wyglad, ale dlatego ze nie lubi chudych. Tak, jak jeden lubi wysokie inny niskie, jeden biusciaste, inny płaske. Tak ciezko to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2rfeefjkfvjbklfq
Ja osobiście wstydziłbym się głupiej dziewczyny. Grubej nie, to znaczy puszystej. Wiele takich dziewczyn wygląda pięknie, oczywiście o ile nie przekroczą pewnej graniczy przyzwoitości. 100 kilogramów to już za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak faceci ale dla
mnie nie ma znaczenia, czy facet gruby czy chudy, byle byl fajny. a wstydzilabynm sie tyko takiego, ktory by przy ludziach plótł bzdury albo bluzgal itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×