Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasi88a

czy on ja kocha jeszcze?

Polecane posty

Gość kasi88a

Zerwał z nią i ona prosiła go o spotkania zawsze odmawiał.Sama słyszałam.Spedza ze mną każdy weekend..W sumie to bez żadnego konkretnego powodu z nią zerwał bo "była niedojrzała i nie dorostła do zwizku"a wczoraj słyszałąm że przed naczym wspolnym wyiściem on do niej dzwonił!!zawsze to ona się do niego dobija a tym razem dzwonił on!I pytał czy znikim nie wychodzi....dzwonił sprawdzić!!Jak weszłam przyznał że nie chce z nią się spotykać ale szlag go trafia na myśl że może spotykać się z innym co więcej on ją kłamał że nie umawia się z nikim tej soboty a wychodził ze mną!!!!!!!! z tego co zrozumiałam ona proponowała mu spotkanie,jednak odmówił O co chodzi...Byli razem tylko 3 miesiące!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
Błagam o diagnozę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
prosze pomóżcie mi to zrozumieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
moze to pies ogrodnika moze nie jest pewny jak Wam wyjdzie i ja zostawia sobie jako tzw furtke... ktoz to moze wiedziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekaj od typa!!!!!zachowania schematyczne,wiesz o ich zwiazku tylko to co on sam powiedzial,a ile w tym prawdy...zyje z kims takim i ciezko mi jest sie z tego zwiazku uwolnic,a to co inne slyszaly o mnie...ha,pare razy mialam okazje sie dowiedziec...uciekaj poki cie od siebie nie uzalezni psychicznie,i nie bedziesz miala sily sie wyrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
ostatnio dorwałam sie do jego gadulca..ona do niego pisała proponowała mu spotkania on odmawiał..pisał że jest zmeczony że idzie spać...były dni gdy sam pisał do niej i pytał gdzie była jak jej nie było...wypytywał z kim...i wrzucał na nią jak powiedziała męskie imie...wtedy pisał że nie chce jej znać itp.....Nie wiedział że zaglądałam ndo jego archiwum chciałabym mu to wykrzyczeć ale wścieknie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
twierdzi ze nie chce z nią być i kocha tylko mnie....ALe moim zdaniem jak jest zazdrość...:(to ona nie jest mu tak zupełnie obojętna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
sam powiedział że szlag go trafia jak pomyśli że może być z innym...nie dziwne to jest?:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
po ile Wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
on 28!!!!!Ja 23!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie lepiej jak dasz sobie spokój.. Serio a tym bardziej, że krótko ze sobą jesteście, więc nie bedzie jeszcze tak mocno bolało.. Może on się jeszcze nie odkochał w niej, a to napewno źle wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
hm moze facet po prostu jest niezdecydowany? moze nagle zaczal zalowac, ze zerwal z tamta? a moze ona po prostu tak milo lechcze jego proznosc meska tymi propozycjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
nie my jestesmy razem 5 miesiecy a z nia był 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On möwi o jego bylej, ze byla niedojrzala, a tymczasem to jego cechuje ogromna niedojrzalosc emocjonalna. po prostu niedorosniety szczyl ... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakjj
a mozna wiedziec jak ma na imie twoj chlopak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
i on nie chce do niej wrócić..na bank to wyczytalam z gg. Ale jednocześnie wyzywał ją od dzowek jak się dowiedział że się zkimś spotkała!!!A przeciez to go nie powinno już obchodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
Tak czy inaczej kiedy kobieta czuje, ze cos jest nie tak, w 90 przypadkach na 100, ma racje... wiec badz czujna po prostu- chyba nic innego nie mozemy Ci doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
dzisiaj przeczytałam jak chciała go wyciagnąc na sobietę wyglądało to mnie wiecej tak: ONA: zawsze jestes szczery powiedz masz na jutro inne plany dlaczego tak sie boisz kontaktu ze mna? ON nie mam zadnych planow (a miał ze mną!!!) nie boje sie moze nie chce ONA acha rozumiem ON nie rozumiesz nic ! dobra ide soac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
na pewno nie jest uczciwy jak widac wobec zadnej z was i chyba najlepiej to nie wrozy... z jakis powodow woli udawac przed tamta singla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
z tej rozmowy jednak jasno wynikało że nie ma ochoty jej oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
z drugiej strony to jego "nie rozumiesz nic"-też mnie męczy bo co tu jest do rozumeinia.......eh może nie potrzenie węszyłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
to odpowiedz sobie na pytanie dlaczego zaczelas jednak weszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
i tak czy inaczej, ukrywa Ciebie przed tamta... jest to zrozumiale tylko w sytuacji, ze moze liczy po cichu na cos z tamta- predzej lub pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
bo mnie dreczyły tej jej telefony do niego z płaczem.Pomyśłaam że skoro mineło tyle czasu aona nie moze zapomniec to pewnie mają jakiś tam kontakt...i mają..pozatym to że on do niej dzwonił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
NO to w takim razie wiesz po co weszylas-mialas powod; gdyby powodu nie bylo, nie musialabys weszyc; wiec nie pytaj sama siebie po co to zrobilas i czy dobrze, ze to zrobilas. Zawsze lepiej wiedziec, niz byc nieswiadomym... Moze wez sie troche zdystansuj do niego, zobaczysz jego reakcje... Bo na rozmowe z nim to nie liczylabym jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet wyglada na niezlego kretacza,gdyby z nia naprawde juz nigdy nie chcial miec nic wspolnego,powiedzial by wprost ze jest z Toba,nie odpisywal,nie rozmawial i ignorowal kompletnie tamta,az sama by przestala,ale widocznie on jednak chce miec z nia kontakt,i zalezy mu na tym zeby sie o Tobie nie dowiedziala,a po co??? domysl sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest z toba 5 miesiecy a jej mowi, ze sie z nikim nie spotyka...i ty jeszcze nas pytasz, co masz zrobic, podnies noge do gory i kopnij, ale mocno, zeby nie mial sily wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
a jak zinterpretować to "nie rozumiesz nic":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
no nic nie rozumie, bo nie wie, ze on jest z Toba i nie ma tak bardzo wolnej reki w niczym... bez watpienia ona nic nie wie= nic nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×