Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasi88a

czy on ja kocha jeszcze?

Polecane posty

Gość 1-4mm
musisz obserwowac czy jego zachowanie wobec Ciebie sie zmienia, jak itd itp bo takie rzeczy mozna zaobserwowac nie bedac nawet wytrwanym graczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to interpretuje tak
nie chce Cie dobijać ale "nic nie rozumiesz"znaczy nie jestes mi obojętna spotykam się zkimś i nasze spotkania mogą zaburzyć mi normalne fnkcjonowanie i przypomnieć bo mam sentyment dlatego lepiej się nei spotykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olibabka oli
ja to "nie rozumiesz nic" interpretowała to tak , ze jemu cos tam dzieje sie w głowie, ze nie chciałby byc z nią , ale ma jakies "ale".faceci tak zawsze mowia jak zrywają dlatego ze nie radza sobie z uczuciem do tej dziewczyny. moze on sobie zdaje sprawe ze to byłby toksyczny zwiazek, bo on najwidoczniej jest chorobliwie zazdrosny o nią. i pewnie chciał to przerwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
kocha ją .I co z tym zrobisz? Będziesz nadal tkwiła jak zapasowe koło ! Więcej szacunku do siebie samych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
zależy mi na nim ale martwi mnie to...Z drugiej strony podczas tych rozmów gadulcowych co zdazyłam przeczytać nieraz ją wbardzo okrutny sposób odrzucał był szorstki znudzony gadał od niechcenia itp..pisał jej że jest beznadziejna że ni wyobraza sobie zwiazku zkimś takim...a jak tylko było pare dni ciszy..(brak rozmow na gg)to sam zaczynał rozmowy..Raz ją blokował(jak za zesto wyznawała mu miłość co go dreczyło)potem odblokowywał..nie chciał z nią gadać o uczuciach tylko tak co słychać ?jak mu zarzuciła raz że po porstu jej nie kocha napisał "tak ty zawsze wszytsko wiesz lepiej" Te rozmowy ktore czytałąm wciaż siedza miw głowie chyba mu powiem o tym bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
Widac cos ja do niego ciagnie... Widac cos te rozmowy mu daja, albo sa obietnica czegos... Ja kiedy nie chce miec z kims kontaktu mowie o tym wprost i nie inicujej bynajmniej rozmow z tym kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
mnie mówił że go wkurwa jej natręctwo ale po co wtakim razie odblokowuje ją na tym gadu...Mam wrażenie że on nie chce żeby ona o nim zapomniałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
widac rozmawia z nia, bo ma taka potrzebe, a z czego ona wynika, to czas pokaze, jesli jeszcze tego nie widzisz spod jakich znakow jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi was obie w ciula przy tym dobrze sie bawiąc... kosztem waszych uczuc;] ja bym sie spotkała na Twoim miejscu z jego byłą ... wszystko byś miała czarno na białym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi88a
on baran ja rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-4mm
o te znaki na marginesie pytam, bo interesuje sie astrologia spotykasz sie dzis z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam czuje
jak zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest psyhcoloem
pomyśl że możesz skończyć tak jak jego była:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×